Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - P

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
P - diskuze na toto téma
Potřebovala bych poradit jaké máte zkušenosti s pěnovými puzzlemi? Jedny jsme dostaly a jaksi smrděly.


Maruška | 26.3.2015 09:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
My jsme kdysi taky jedny dostaly a žádný problém s nimi nebyl. Je pravda, že měli specifickou vůni, ale bylo to cítit víceméně jen v momentě, když sis čichla v jejich opravdové blízkosti...

Odpověď
Sylva | 28.9.2016 22:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: P
nemyslím si, že existují nějaké "bez zápachu". Každé minimálně čpí novotou a pokud jste je koupili v obchodě a nezdají se vám, tak je vyměňte...

Odpověď
Marika | 30.9.2016 10:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: P
já jsem taky koupila a nepřijde mi, že smrdí... jen zase nechápu, proč tam je deset dílů? z toho přece neudělám čtverec... no, jeden je náhradní, ale stejně si nemyslím, že se to tak rychle ničí...

Odpověď
Erika M | 8.4.2015 13:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
Já mám doma puzzle, které nejsou cítit. Asi je mám z jiného materiálu (konkrétně z PE) .

Odpověď
Bendova | 13.4.2015 10:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
Právě ty naše taky jsou cítit taky tak. Moc se mi na to nechce dávat malá, aby to musela čichat. My je z PE nemáme, dívala jsem se.

Odpověď
Erika M | 17.4.2015 13:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
Můžu teda doporučit podívat se na malyneposeda.cz. Od nich jsem je kupovala a fakt max spokojenost.

Odpověď
Bendova | 21.4.2015 00:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
Tak jsem si je objednala od nich. Snad budou opravdu bez zápachu.

Odpověď
Bendova | 11.5.2015 12:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
M

Odpověď
Bendova | 11.5.2015 12:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
M

Odpověď
Karolína | 11.7.2015 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: P
Zajímalo by mě kde ty puzzle kupujete že vám smrdí.Možná tak jestli je máte někde z tržnice,tam možná.Já je mám z www.malyneposeda.cz a nesmrdí vůbec,a navíc jsou zdravotně nezávadné takže pro děcka bezva věc.

Odpověď
Veberova | 13.7.2015 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: P
Také sháním pěnový koberec,jen všude je prodávají po pár kouskách,já bych ráda aby toho bylo víc at z toho můžou děcka i něco stavět a ne to používat jen jako podložku.Tak cca minimálně aby to mělo 24 dílků

Odpověď
Karolína | 17.7.2015 14:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: P
Více dílků jsem zatím nikde pohromadě nenašla, ale tady jich máte 24 :) www.malyneposeda.cz/penove-puzzle/penovy-koberec-24-dilku-tl--16mm/ jen teda je ten kobereček bez obrázků

Odpověď
Veberova | 22.7.2015 11:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: P
to mi vůbec nevadí že je bez obrázků,alespoň z toho při stavbě nebudou vypadávat dílky:D mockrát vám děkuju

Odpověď
Alena | 24.7.2015 13:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: P
my máme doma tento s obrázky a úplně to stačí,netřeba více dílků :) www.malyneposeda.cz/penove-puzzle-koberce-tl-8/penovy-koberec-puzzle-rostliny/

Odpověď
Tereza | 5.8.2015 14:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: P
Ahojky Aleno.Dají se ty podlahové puzzle snadno omývat? Moje děti kudy projdou,tam je to poznat protože vše zašpiní.Jsou to taková moje malá hovádka:D

Odpověď
Alena | 15.8.2015 12:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: P
Úplně vpohodě se dají omývat.Já se zezačátku bála aby neztratili na barvě třeba ale jsou kvalitní:)

Odpověď
Maruška | 25.8.2015 10:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: P
Mají v malyneposeda i okraje ke koberečkům? A pokud ano,prosímvás jak poznám že budou sedět?

Odpověď
Alena | 27.8.2015 09:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: P
okraje tam mají.Jináč rozměry máte u každého koberečku tak si to musíte porovnat případně si napsat na eshop a zeptat se přímo jich,určitě poradí

Odpověď
Saša | 16.9.2015 17:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: P
Moc se mi ty pěnový koberce líbí chci to jako koberec.Koukala sem na toho malého neposedu jak tu píšete na stránky ale nikde nevidím parametry je to tam někde?Jediný co sem našla že jsou zdravotně nezávadné to je supr ale Chci vidět rozměry.

Odpověď
Alena | 20.9.2015 11:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: P
Toš to nevím kam se koukáte když nevidíte rozměry:) www.malyneposeda.cz/penove-puzzle-tl-16mm/penovy-koberec-puzzle-zviratka-ii-tl-16mm/

Odpověď
Leonka | 22.9.2015 21:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: P
Píše se tu že z malého neposedy jsou ty koberečky bez škodlivých látek,a bez zápachu.Od jakého výrobce ty koberečky jsou?

Odpověď
Alena | 24.9.2015 11:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: P
Jsou od českého výrobce,takže se není čeho bát.Taky bych nekupovala žádnou čínu :/ tam si nikdy nemůžete být jistá z čeho je to vyrobené.Tady ale můžete být klidná.Kdybych sama neměla pozitivní zkušenost vůbec bych si nedovolila koberečky z malého neposedy doporučit:)

Odpověď
Klára | 17.11.2015 11:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
My nemáme pěnové puzzle ale tyhle krtečkové www.hras.cz/spolecenske-hry/detske-hry/puzzle-krtecek-connect?referrerID=154 Nrsmrdí, sou celkem odolné, malej je nadšenej. Tak asi spokojenost. Doporučuju

Odpověď
Lenka | 24.12.2015 23:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: P
Moc Vám děkuji, na Vaši radu tady na diskuzi jsme koupili malému tady ty puzzle. Jsme velice spokojeni, moc děkujeme =)

Odpověď
Dorka | 30.10.2016 13:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
my jsme puzzle koupili a nakonec je ani moc nepoužíváme, dáváme tam prcka, jen když zkoušíme zvedat hlavičku, ale pak si myslím, že nám z toho stejně odleze a hrát si tam nebude a na placatění na zemi máme hrací deku

Odpověď
Vanda | 12.12.2018 15:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
P
puzzle jsou super. Pro prcka měkké a teplé. Používáme od mimina a kupovali jsme z https://penovepuzzle.cz/cs/ . mají kvalitní materiály.

Odpověď
Simona | 17.12.2018 13:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: P
Kterou tloušťku by jsi mi doporučila? A dají se spokovat ty kousky,když si je pak budu chtít dokoupit kvůli zvětšení plochy?

Odpověď
Vanda | 20.12.2018 09:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: P
Třeba tyto, co máme my, jdou spojovat dobře https://penovepuzzle.cz/cs/penove-koberce-16-mm/67-penovy-koberec-maxi-zvirata-3-silny-8595241200804.html

Odpověď
Simona | 26.12.2018 20:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: P
To je dobre, ze to jde spojovat a zvětšovat plocha. Vypadají i pěkně. Děkuji za dobrý tip.

Odpověď
Vanda | 29.12.2018 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: P
Nemáš za co, jsem ráda, že jsem mohla dobře poradit, jsme s nimi opravdu spokojení.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné