Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Bydlení na Praze 10

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Bydlení na Praze 10 - diskuze na toto téma
Milé maminky, podělím se s Vámi zde co mě potkalo,druh mě vyhodil s dítětem z domu. Hledala jsem až jsem našla na Praze 10 Hostel odkaz :http://www.rezidencetopolova.cz/ bydlím ted tu ale hledám si dál. je to tu pěkné bydlení i prostředí venku. uvažuji o garsonce zde. doporučuji


Topka | 27.11.2016 08:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Souhlasím s paní, mě taky rezidencetopolova velmi pomohla. Doporučuji

Odpověď
zuza J. | 27.11.2016 08:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bydlení na Praze 10
Souhlasím s paní topkou je to super zde bydlet:www.rezidencetopolova.cz/ pokud jedete maminky na výlet do Prahy ubytujte se je to za dobré ceny.

Odpověď
Baruna Š | 27.11.2016 08:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Bydlela jsem tu na Praze 10 v penzionu týden bylo fajn ,je to velká budova , pěkné prostředí ve vnitř i venku, vybavení ok.

Odpověď
Karel | 28.11.2016 23:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bydlení na Praze 10
P. Baruna Š. , co tady píše je vše pravda. Byl jsem ubytován v penzionu a vše super. Byl jsem spokojený . Rezidencetopolové Praha 10 -Doporučuji

Odpověď
Lára | 27.11.2016 08:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Doporučuji rezidencitopolové, zde je odkaz www.rezidencetopolova.cz/ velmi ochotni když tam voláte , vše vám řeknou a budete spokojeni objednáte si a dojedete a vše ok.

Odpověď
Terezka | 28.11.2016 23:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bydlení na Praze 10
RezidenceTopolové je ubytování v Praze 10 je to ve velmi velké budově , ale vše super bydlela jsem v hostelu. Perfektní to bylo čisto , pěkně zařízené.Doporučuji dámya pánové . Moje zkušenost ok.

Odpověď
Martula | 10.12.2016 10:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bydlení na Praze 10
Milá paní Terezko, díky za ubytování , objednala jsem si apartmán. Cgtěla jsem hostel ,ale zkusím apartmán. Moc se těším. Děkuji . Pak tu napíšu hodnocení .

Odpověď
Evka S. | 10.12.2016 10:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Tak si představte najela jsem na stránky supermamina a našla jsem tady diskuzi na rezidenci topolové. To je náhoda budu mít pronajatý byt od ni. Od ledna 2017

Odpověď
Karinka | 10.12.2016 16:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Tak www.rezidencetopolova.cz/cz/kategorie-garsoniery/ je super, mám pronajatou garsonku a jsem velice spokojená. Jinak je čistá a pěkná , útulná . Jsem velmi spokojená . Všichni jsou tam spokojeni , mám hodné sousedy atd.

Odpověď
Ivana | 10.12.2016 16:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Rezidece topolové všem doporučuji www.rezidencetopolova.cz/cz/cenik/

Odpověď
Vánoční růže | 10.12.2016 17:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Hledám ubytování v Praze 10 a , vyčetla jsem že rezidence topolové je super. Takže jdu volat zítra a zeptam se . pokud mají volný apartmán. jsem zvědavá jak budou ochotní.

Odpověď
OLga | 15.12.2016 23:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Doporučuji rezidenci topolové na Praze 10. Vše výborné.

Odpověď
KamSsa1 . | 29.6.2019 16:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bydlení na Praze 10
Ahoj, taky jsem dlouho hledala pronájem bytu na Praze 10 a musím říct, že to byla celkem makačka. Měla jsem celkem specifické požadavky, a tak jsem to pravé našla až přes https://www.psn.cz/property/pronajem-bytu

Odpověď
Jiřinka | 15.12.2016 23:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Měla jsem pronajatý byt od rezidencetopolové byl dobrý. Vše mě vyhovovalo.

Odpověď
Tapka | 15.12.2016 23:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Zde je kontakt na dobré ubytování na Praze 10 www.rezidencetopolova.cz/cz/cenik/

Odpověď
Amálka | 12.1.2017 23:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Doporučuji , rezidenci Topolové v Praze. Byla jsem nadměrně spokojená Pokud budete hledat ubytování tak zajedte i na Prahu 10 Skvělá rezidence. a ubytování ok,

Odpověď
Pavel | 13.1.2017 00:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
ubytování v Praze 10
Takže , děkuji že sem píšete příspěvky . Včera jsem se vratil z Prahy a bydlel jsem na Praze , byl jsem v rezidenci topolové ubytován na Praze 10 . Měl jsem pronajat apartmán super. Čisto , slušně vypadal apartma. Doporučuji

Odpověď
Líba | 21.1.2017 21:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Milé cestovatelé , ubytovala jsem se s manželem v rezidenci topolové na Praze 10 vše bylo na jedničku měli jsme pokoj a byl velmi pěkný a zaměstnanci rezidence topolové jsou velmi příjemní a ochodní . Doporučuji .

Odpověď
Máruš | 21.1.2017 21:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Bydlela jsem v hlavním městě na Praze 10 v pěkném prostřebí v rezidenci topolové . Vše bylo ve elmi super prostředí a zařízení. Bydlela jsem v hostelu. Bylo fajn.

Odpověď
Choca | 21.1.2017 21:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Měla jsem pronájem garsonky od www.rezidencetopolova.cz/cz/ubytovani-praha-nabidka/ bylo to super, ale stěhovala jsem se mimo Prahu tak jsem to musela pustit. Pokud hledáte a nemůžete sehnat tak rezidence topolové určitě najdete .

Odpověď
Klárka | 21.1.2017 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Doporučuji Vám rezidenci topolové na ubytování mají aparmany , pokoje, garsonky , hostel a zde je odkaz www.rezidencetopolova.cz/cz/cenik/ bydlela jsem tam a bylo tam klidno. a super.

Odpověď
Onduška | 21.1.2017 22:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Doporučuji Vám vyzkoušet ubytování pokud pojedete do Prahy tak na Praze 10 odkaz: www.rezidencetopolova.cz/cz/ubytovani-praha-nabidka/ je to tam velmi spolehlivé a ochotní zaměstnanci. Pronajímají garsonky , aparmany a pokoje , Doporučuji bydlela jsem v apartmanu super byl moc pěkný .

Odpověď
Mártula | 22.1.2017 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Zdravím, doporučuji Vám ubytování nebo i bydlení na Praze 10 V rezidenci topolové. Měla jsem pronajatou garsonku na půl roku. Vše bylo super. Mají vyhodu že mají i na jednu noc pokoje nebo na víc nocí i apartmány , i hostel. Vše bylo super.

Odpověď
Tom | 24.1.2017 22:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Dobrý večer, pokud hledáte bydlení, přespání krátkodobé na Praze 10 rezidence topolové měl jsem pokoj byl čistý a pěkný. Vřele doporučuji , vše docela blízko.

Odpověď
Lenka Krásná | 20.1.2019 02:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Tak to vypadá na moc hezké bydlení. Na Prahu 10 bych se také v budoucnu ráda přestěhovala. Jen ty ceny bytů mě trochu odrazují. Na druhou stranu, co jsem se dívala třeba sem: https://www.psn.cz/ tak se tam dají sehnat opravdu moc pěkné byty... No, uvidíme jak to dopadne. Ve svém současném bytě mám nájemní smlouvu až do konce tohoto roku, tak třeba pak... :)

Odpověď
Milena | 24.1.2019 20:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Ahojky. My si před pár měsíci s mužem dělali výlet do Prahy a když jsme tam hledali nějaké levné ubytování, tak jsme narazili na tento hotel v Praze: www.akatpension.com/ Zkusili jsme to a musím říct, že super. Servis na jedničku a zařízené to tam měli také moc pěkně.

Odpověď
Hanysss | 29.6.2020 22:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bydlení na Praze 10
To zní dobře. Díky za tip. Jestli nevadí, že se také podělím, tak já mám super zkušenosti s tímto ubytováním: www.ubytovny-praha.net/ Do Prahy jezdím docela často kvůli práci a často tam potřebuji zůstat přes noc, takže vždycky volím tuto možnost ubytování, protože to je na Prahu dost levné.

Odpověď
Karolina | 14.3.2019 14:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Nedával jste si náhodou někdo krb do bytu? lze to nějak? nebo je to nemožné?

Odpověď
Filip | 17.3.2019 13:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bydlení na Praze 10
Máte v bytě komín? a nějakou možnost i přívodu vzduchu do krbové vložky?

Odpověď
Karolina | 20.3.2019 13:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bydlení na Praze 10
Nemáme ani komín, ani žádný přívod vzduchu, takže bych potřebovala krb, který tohle nepotřebuje.

Odpověď
Filip | 23.3.2019 13:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Bydlení na Praze 10
Jestliže nemáte v bytě komín, tak můžete jít cestou jako já, lihovou krbovou vložkou od firmy www.krby-bef.cz/, která opravdu krásně hoří, je to velice uklidňující, a díky tomu, že nemusí být nikde napojena, tak ji můžete dát kdekoliv do interiéru.

Odpověď
dana | 18.8.2019 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Taky mě přítel vyhodil z domu a ze začátku jsem tak s malou musela bydlet u mé mamky. Pak jsem si však něco našetřila a na https://www.burinka.cz/hypouver/ zažádala o hypotéku na malou garsonku. Je to sice malinké, ale s dcerou nám to stačí a hlavně nás už nikdo nikdy nevyhodí.

Odpověď
Klára | 18.10.2019 09:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Dobrý den, nenašel by se tu prosím někdo, kdo by měl zkušenosti s prodejem domu nebo bytu v Praze?

Odpověď
Martina | 20.10.2019 17:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bydlení na Praze 10
Prodávala jsem v Praze byt přes realitní kancelář, která mi před prodejem vyplatila zálohu dva miliony korun, pomohlo mi to tehdy z velice tíživé finanční situace.

Odpověď
Klára | 21.10.2019 16:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bydlení na Praze 10
Dva miliony ještě před prodejem? Která realitní kancelář to takhle dělá prosím?

Odpověď
Martina | 23.10.2019 10:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Bydlení na Praze 10
Dostala jste tehdy kontakt 800 503 305 na realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/, která to takhle dělá, rozlišuje se to podle ceny nemovitosti, kterou chcete přes realitní kancelář prodávat.

Odpověď
KamSsa1 . | 31.10.2019 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Taky jsme s manželkou chtěli bydlet v rezidenci Topolova, ale bohužel nám banka neala hypotéku, naštěstí jsme však narazili na skvělou alternativu https://www.coolnajem.cz/ , což je něco mezi nájmem a hypotékou. Nemovisto je vaše a splácíte ji nájmem.

Odpověď
ivanka087 | 23.7.2021 16:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bydlení na Praze 10
Na Prahu 10 už nikdy víc! Bydlela jsem tam celé mládí a to vám teda povím. Pořád se tam něco předělávali, v parku věčně výkaly od psů. No je mi zle jen si na to vzpomenu. To radši někde na Čerňáku v chatrči. A co se týče baráčků, tak my rekonstruovali a využívali k tomu geotextilii z https://www.agrotex.cz/katalog/dle-ucelu/pro-stavby

Odpověď
LeničkaMala | 24.6.2021 22:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Ahoj, i já s mou rodinou bydlím na Praze 10. Konkrétně ve Strašnicích. Bydlíme tu teprve rok, ale jsme všichni moc spokojení. Já i manžel máme práci kousíček a dětem se ve škole, která stojí také kousek od domu, moc líbí. Jediné, s čím ještě nejsme stoprocentně spokojeni je náš byt. Na tom stále pracujeme. Teď doděláváme obývací pokoj. Zrovna včera jsem sehnala krásný konferenční stolek na této stránce: https://www.greenmat.cz/nabytek-vasagle.

Odpověď
Valounek | 24.2.2023 09:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Tak to vám přeji fakt hodně štěstí. Najít teď nějakou poměrně slušnou garsonku v Praze, a je jedno na jaké Praze, tak to je fakt docela dost náročné. Mi se to podařilo po dvou letech. Pěkné 2+1, na stínění venkovní rolety od https://www.svetstineni.cz/venkovni-rolety.html a do toho ještě k tomu za pár korun. Navíc vyvedený tak, že platíme za energie s přítelem fakt jen pár korun.

Odpověď
Jana | 14.6.2023 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Do Prahy jezdím hodně ráda, mám tam rodinu ale celkově se mi tam líbí když si chci udělat volno. Našla jsem si tam i luxusní ubytování v centru https://www.hotel-upava.cz/ Vždy si tam odpočinu, perfektní servis cítím se tam velmi dobře.

Odpověď
Valounek | 21.7.2023 12:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Tak co? Našla jste spárvné bydlení? Jako ta situace vaše, která vás postihla, je fakt hrozné. A není to poprvé, co se s tím setkávám. Kdybyste nevěděla, jak vybavit, tak napište. Minimálně pak taky můžu doporučit Showroom nábytek Praha https://www.lumax-nabytek.cz/showroom-praha kde prodávají docela levný, ale přitom poměrně kvalitní nábytek do bytu i rodinného domu. :)

Odpověď
Galetta | 18.12.2023 08:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bydlení na Praze 10
Jako trochu bych měla strach z toho, co s vámi bude dál. Na druhou stranu chápu, že tohle je prostě vždycky problém na obou stranách. No, ale jak k tomu chcete přistupovat vy, to je fakt striktně na vás. A nechci se vás dotknout. Až mi firma https://www.vh-stavby.cz/sadrokartonarske-prace/ udělá sádrokartonářské práce, tak se mi ozvěte a domluvíme se třeba na nějakém provizoriu.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné