Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Erotické prádelko

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Erotické prádelko - diskuze na toto téma
Kupujete si dámy některá pravidelně erotické prádlo? případně prosím kde? chodíte si to někam zkoušet?


Iva | 5.4.2020 21:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Erotické prádelko
Často si objednávám erotické prádlo, vždy cca jednou za dva měsíce sobě i partnerovi dělám radost. Nikdy jsem si ho nekupovala v kamenném sexshopu, vždy si vše objednávám přes internet.

Odpověď
Jitka | 8.4.2020 09:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Erotické prádelko
Když přijde domů zásilka ze sex shopu, tak je na ní poznat, že je to zásilka ze sex shopu? Objednáváte stále ze stejného sexshopu?

Odpověď
Iva | 10.4.2020 10:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Erotické prádelko
Nejde to na ní poznat, nebo tedy alespoň ze sex shopu, kde si objednávám já https://e-kondomy.cz/, tak mám vyzkoušené, že na zásilce není poznat, že se jedná o balík ze sexshopu.

Odpověď
Ája | 12.5.2020 19:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Erotické prádelko
to je pravda, od nich to nejde poznat, jednou jsem si přebírala balík a ani jsem nevěděla, co to je :D

Odpověď
Kačka | 9.6.2020 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Erotické prádelko
já objednávám tam jak holky a poznat to není, s náma bydlí tchýně a ta by si neodpustila narážky, kdyby to přebírala :D

Odpověď
Petula | 25.10.2021 00:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Erotické prádelko
Holky, měla bych takový dotaz. Říkala jsem si, že bych překvapila přítele právě tím, že bych si taky koupila nějaké erotické prádlo. Jenže co jsem se tak dívala, tak to mají všude šíleně drahé. No a povedlo se mi narazit na tento eshop https://lanotte.cz/eroticke-pradlo Tam mají docela pěkné věci a hlavně za pro mě přijatelné ceny. Máte s ním někdo zkušenost? Díky moc. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné