Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Strava kocoura

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Strava kocoura - diskuze na toto téma
Ahoj, ahoj! Našla by se tu nějaká doporučení na kvalitní kapsičky pro dospělé kocoury? Budu moc vděčná!


SannySunny | 16.4.2020 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Strava kocoura
Zdravím, jediné co, tak se vyhněte všelijakým TV reklamám a podobným oblbovákům, které nakonec doporučí slátaninu s 10% masa a zbytek kdo ví čeho. Obecně doporučuji srovnávače krmiv, každý má preference jiné, ale mně pomohly s výběrem v minulosti moc.

Odpověď
ViviV | 17.4.2020 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Strava kocoura
Našim kočičákům jede poslední dobou nejvíc slámek od britu, konkrétně ten s kuřecím a králíkem. Můžete mkrnout https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/kocky/316641-brit-premium-by-nature-meat-sausage-chicken-and-rabbit

Odpověď
Dana KOB | 21.4.2020 18:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Strava kocoura
Přidávám se s Britem, bereme buď už výše zmíněný salámek a nebo ještě snad častěji vyhrávají jejich klasické Fish dreams konzervy :-)

Odpověď
Marianna Z. | 24.4.2020 11:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Strava kocoura
Mockrát děkuju za doporučení, mrkla jsem a mám už i dokonce objednáno, haha! To jsem ani netušila, že mají tolik druhů krmiv i pro kočičky.

Odpověď
Sabina | 8.10.2020 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Strava kocoura
tak jsem si četla diskuzi, že doporučujete Brit, tak jsem to šla zkusit koupit našemu kocourovi, kterej je sakra vybíravej a světe drž se, on t fakt sežral :D konečně nebude mít jen suché granule ale i nějakou tu kapsičku

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné