Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Zábava pro děti

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Zábava pro děti - diskuze na toto téma
Jaké aktivity vymýšlíte pro děti, aby u ní nějakou dobu vydrželi ? Trochu se obávám prázdnin, protože holky letos nikam nejedou a pořád něco vymýšlet je teda na palici, proto chci mít něco vymyšleného už dopředu :)


Sára | 7.7.2020 22:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zábava pro děti
Co nějaké výlety ? Já to mám třeba v plánu tak, že když bude krásně tak mám namyšlené túry a když ne, tak zábavu na doma, mám nakoupené hry, objednala jsem korálky, takže budeme navlíkat korálky, pak hmotu na vyrábění šperků, jako těch možností je fakt hodně ;)

Odpověď
Adél | 26.7.2020 17:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zábava pro děti
U nás teda nejvíc frčí modelování. Asi 14 dní zpátky jsem objednala fimo hmotu pro děti takovou sadu z korálek obchod a s tím si dokážou hrát fakt dlouho.

Odpověď
Míša | 9.8.2020 21:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zábava pro děti
Od kolika let je ta fimo hmota pro děti vůbec vhodná ?

Odpověď
Adél | 19.8.2020 21:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zábava pro děti
Podle mě to záleží hlavně na šikovnosti dítěte, ale jinak jsem se dívala, že píší od 8 let :) www.koralek-obchod.cz/sada-pro-deti-fimo-kids-form-play-motiv-morska-vila

Odpověď
Míša | 29.8.2020 23:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Zábava pro děti
Boží :)) koupila jsem dvě sady, jednu už máme hotovou a vystavenou na poličce a zítra budeme dělat tu druhou, tak se na to malá hrozně těší a ku podivu to teda baví i mě :D

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné