Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Bazén Marimex

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Bazén Marimex - diskuze na toto téma
Zdravím, nemáte prosím zkušenost s bazénem od značky Marimex? Je bazén kvalitní?


Adéla | 8.7.2020 13:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bazén Marimex
Dobrý den, záleží asi na tom jaký bazén myslíte. My loni koupili na zahradu přesně tento https://www.marimex.cz/bazen-tampa-4-57-x-1-22-m-s-kartusovou-filtraci/ a je fakt úžasný. Jsme v něm celé léto, filtrace běží jak má - bazén je krásně čistý a voňavý a my jsme nadmíru spokojení.

Odpověď
Ivanka | 12.7.2020 15:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bazén Marimex
Minulé léto jsme se pro našeho druhorozeného syna Filípka rozhodli pořídit si bazén Marimex na míru. Potřebovali jsme upravit kovové podložky pro nástavec na hadici, syn je milovníkem 3D modelů. Proto jsme se zkontaktovali s odborníky z https://sharplayers.cz/cnc-obrabeni/ kteří nám poradili jak ušetřit a přitom vykouzlit Filípkovi úsměv na tváři. Jsme nadšení!

Odpověď
Denisa | 13.7.2020 10:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bazén Marimex
Nevíte jak jsou na tom od marimexu ty trampolíny ? Chtěla bych ji dětem pořídi na zahradu, ale jde mi hlavně o to jestli jsou bezpečné.

Odpověď
Lucka | 18.7.2020 20:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bazén Marimex
Dobrý den, trampolínu máme z Marimexu taky, je super. Mají teda kvalitní věci, nemusíte se bát trampolínu objednat.

Odpověď
Denisa | 22.7.2020 15:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bazén Marimex
Jaký model máte jestli bych se mohla zeptat ? Koukala jsem, že mají i bezpružinovou trampolínu, je v tom oproti té klasické pružinové nějaký velký rozdíl ?

Odpověď
Lucka | 24.7.2020 00:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Bazén Marimex
Zdravím, máme Marimex Comfort 305 cm - právě bez pružin. Mě přijde bezpečnější. Dřív jsme měli pružinovou a dětem do těch pružin občas sjela nožka a nebylo to příjemné. U této se nám to nestalo - Můžu ji vřele doporučit.

Odpověď
Lucka | 14.7.2020 23:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bazén Marimex
Zdravím, my máme z Marimexu bazén Florida a je super. E-shop doporučuji! Komunikace výborná a měli jsme ho doma během tří dnů.

Odpověď
Janča | 26.7.2020 18:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bazén Marimex
Marimex má jedny z nejkvalitnějších bazénů. Máme jejich bazén už třetím rokem a stále nám slouží jak má, opravdu za tu cenu to byl neuvěřitelný kup.

Odpověď
Radka | 8.8.2020 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bazén Marimex
Taky jsme si udělali radost a koupili si na zahrádku konečně bazén, přímo tady tenhle model s filtrací www.marimex.cz/bazen-tampa-3-05-x-0-76-m-s-kartusovou-filtraci. Měla jsem ze začátku trochu obavy z obsluhy a údržby, ale zjistili jsme s mužem, že na tom není nic těžkého a máme z toho fakt radost.

Odpověď
Sindy | 22.8.2020 21:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bazén Marimex
Nemáte zkušenost s tím jestli jsou ty bazény od marimexu vhodné k zapuštění do země ? Nebo alespoň částečně ?

Odpověď
Radka | 30.8.2020 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bazén Marimex
Ty viděla jsem to u kolegyně z práce a vypadalo to velice dobře takže to určitě jde, ale podle mě to už pak bude o něco obtížnější na údržbu, těžko říct musela bych se zeptat :)

Odpověď
Simona | 12.2.2021 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bazén Marimex
Koupání ve vlastním bazénu je velký luxus. Na léto neznám nic lepšího :-) . Bazén máme už tři roky, koupili jsme si ho z www.albixon.cz/bazeny/ a mají z něj radost i vnoučata, která k nám jezdí v létě na prázdniny. Kdybychom bazén neměli, tak bych se ani nedivila, že by k nám v létě nechtěla jet :-D .

Odpověď
Helena | 12.4.2023 15:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bazén Marimex
Jojo, bazény od značky Marimex jsou hodně populární. Myslím si, že pokud by nebyly kvalitní, tak by si je asi tolik lidí nekupovalo. Rodiče jeden jejich bazén mají na zahradě a co vím, tak jsou s ním spokojení. Pokud by vás ale zajímali i jiné značky, tak mrkněte třeba sem https://www.svetrelaxu.cz/info/znacky/ My máme například bazén od Intexu a ten také není špatný.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné