Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - PSÍ KONZERVY

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
PSÍ KONZERVY - diskuze na toto téma
Dobrý den, už delší domu sháním kvalitní psí konzervy, které nebudou jen semleté všechno možné, ale opravdu si pejsek pochutná. Nejlépe kdyby v nich byly přímo kousky masa - věděl by tu někdo o nějakých takových a máte popřípadě i ozkoušeno? Předem díky!


ee | 12.7.2020 15:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSÍ KONZERVY
Byli jsme na návštěvě v https://www.mountfield.cz

Odpověď
Marika99 | 14.7.2020 10:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSÍ KONZERVY
Za mě je v případě konzerv fajn nápad i vlastnoruční výroba… samozřejmě to není tak praktické a časově nenáročné jako nabrat lžičkou už hotový produkt a hodit to do misky, ale na druhou stranu alespoň člověk ví, co přesně v krmení je.

Odpověď
NikolaAS | 16.7.2020 20:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSÍ KONZERVY
Ano, to zní sice skvěle, ale já vaření opravdu moc nedám jak z důvodu času, tk i toho, že moje pokusy většinou nedopadají úplně nejlíp :-D Přeci jen bych byla ráda, kdyby pesanovi opravdu chutnalo a zároveň bylo krmení pohlídané i po výživové stránce.

Odpověď
Karin Drobná | 21.7.2020 09:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSÍ KONZERVY
Dobrý den, u nás jedou hodně často konzervy od Britu, beru buď Mono protein nebo Paté&meat a pokud si dobře vybavuji, tak v těch druhých jsou právě i celé kousky masa a pesani je vždycky vyjí úplně nejdřív :-D Kdyžtak mrkněte, u nás spokojenost...

Odpověď
NikolaAS | 23.7.2020 13:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
PSÍ KONZERVY
Tak to je paráda, moc díky za tip. Rovnou jsem je hodila do košíku, takového něco jsem přesně hledala. Snad sednou, tak ještě jednou díky!

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné