Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Granule pro kočku

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Granule pro kočku - diskuze na toto téma
Dáváte své kočce granule? žere je nebo je nechává často v misce bez povšimnutí?


Karolína | 17.7.2020 00:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule pro kočku
Popravdě se musím přiznat, že jsem vyzkoušela několik granulí. Po několika pokusech se mi podařilo narazit na granule, které mi kočka chce žrát. Chce to trpělivost nebo se poradit s někým, kdo s tím má trochu zkušenost.

Odpověď
Markéta | 18.7.2020 18:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule pro kočku
Opravdu? je v nich tedy tak velký rozdíl? jaké granule tedy teď používáte?

Odpověď
Karolína | 20.7.2020 19:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Granule pro kočku
Kupuji pro kočku granule https://profizoo.cz/eshop/kocky/krmivo/suche/podle-vyrobce/brit/brit-premium-cat-kitten-8kg-1? Jsou opravdu výborné, a hlavně je má pořád připravené v misce.

Odpověď
Laura | 9.11.2020 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Granule pro kočku
divila byste se jak jsou kočky vybíravé, to je jako u lidí, někomu chutná rajče a někomu ne, tak i kočka si vybere, co bude žrát a některé granule prostě nejsou pro kočky tak chutné a i naší kočce chutnají Britky

Odpověď
Klára | 8.10.2020 21:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule pro kočku
je to pravda, kočky mají mlsný jazýčky a vybírají si, co budou jíst, nám to trvalo vcelku dlouho než jsme objevili to pravé, teď máme Brit a jiné už si kočka ani nedá

Odpověď
Fanda | 20.10.2020 20:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Granule pro kočku
a to vám fakt jiný granule kočky nechtěli žrát jenom tyhle? myslíte si že jsou chuťově tak dobrý?

Odpověď
Viki | 24.11.2020 10:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule pro kočku
já jsem tak dávala kočce granule do misky a ona si chodila, když měla chuť, ale pak mi taky přišlo, že je skoro nežere, tak sem se dívala na diskuze a holky tam různě psali, že jí třeba nechutnají a že mám změnit značku, tak jsem koupila Brit a ty sežere hned na posezení, takže už je nedávám do misky jenom tak, protože to by žrala pak pořád, tak to zkuste taky vyměnit, třeba to pomůže

Odpověď
Barbora | 8.12.2020 21:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Granule pro kočku
to je pravda, že kočky mají mlsný jazýčky a taky bych řekla, že jsou trochu potvory a nechají si podstrojovat, takže u nás to dopadlo tak, že jedem na kapsičkách https://www.dobra-miska.cz/brit-premium-cat-kapsa-family-plate-1200g-12x100g

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné