Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Eshop Fitham

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Eshop Fitham - diskuze na toto téma
Maminy, chci se zeptat... tak nejak intenzivne pokukuju po běhacím páse. Dívala jsem se hlavně na net a zaujal mě shop fitham. Nemáte náhodou některá s tímto shopem zkušenosti? Díky moc.


Radka | 10.5.2021 17:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop Fitham
Hele nevím jaká máš kritéria, ale já mám tady z toho eshopu taky pás a jsem nesmírně spokojená. Šetřila jsem na něj sice dlouho, ale dva měsíce zpátky přišla ta chvíle, kdy jsem si ho mohla dovolit objednat a není den kdy bych na něm neběhala :) https://www.fitham.cz/nordictrack-incline-trainer-x7i

Odpověď
Markéta | 26.5.2021 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop Fitham
Rozhodně bych chtěla motorový, prostě něco takového, co je v posilovnách, na tom se mi běhalo nejlíp.

Odpověď
Anna | 26.4.2022 18:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Eshop Fitham
Ty jsou sice dražší, ale taky bych jiný nechtěla a neměnila bych. Ten co mám je z fitham.cz a od značky Trinfit :)

Odpověď
Diana | 14.5.2022 21:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop Fitham
Myslíte, že mi poradí, když si tam zavolám? Rozhoduji se mezi třemi pásy a chtěla bych opravdu vybrat dobře.

Odpověď
Molly | 31.1.2024 14:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop Fitham
Nikdy jsem si nemyslel, že zveřejním tuto zprávu. Stala se skvělá věc, která změnila můj svět. Dostal jsem půjčku, úspěšně jsem splatil své dluhy, život se teď cítí dobře. Byl jsem zadlužený, potřeboval jsem naléhavě peníze a několik online společností, které jsem kontaktoval, podvedlo to málo, co jsem měl. moje kamarádka Emilia mě odkázala na Westlake Loan, zažádal jsem o ni a podepsal jejich smlouvu s právníkem a bylo to. pokud potřebujete poctivou společnost, které můžete důvěřovat při žádosti o úvěr, důrazně vám doporučuji kontaktovat Loanwestlake@gmail.com telegram___https://t.me/loan59

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné