| Dovolenás dětmi - diskuze na toto téma |
Maminky, potřebuju prosím poradit. Hledám aktivní dovču, kde bude ale hlavně vyžití pro děcka. Líbilo by se mi nějaký babyfriendly ubytko. Někde na Vysočině třeba. Máte nějaký tip? Zralok | 30.7.2020 08:43 | Souhlasím | Nesouhlasím | Dovolenás dětmiAhojky, už sis něco vybrala? Taky hledám inspiraci :) Budu ráda za uaždý tip :) Odpověď Lola | 3.9.2020 07:21 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Dovolenás dětmiHolky, my jsme letos byli na senzační dovolené na Vysočina a jako naprostá paráda. Měli jsme bytko v https://www.resort-snezne.cz/ a bylo to tam moc krásný. Nově opravený resort. V zimě jedeme zase, na lyže :) Odpověď Lada | 7.8.2020 19:42 | Souhlasím | Nesouhlasím | Dovolenás dětmihele mrkněte se na resort Sněžné, jestli se Vám bude líbit, na Vysočině to je, pro děcka vyžití taky a dá se tam i na hodně výletů, na kratší i na celodenní... www.resort-snezne.cz Odpověď Pavla | 13.8.2020 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím | Dovolenás dětmiLetošní dovolená byla pro nás úžasná i v Česku. Strávili jsme ji v Pasohlávkách. Kdo se tam vydá zkuste zmrzlinu v pojízdném přívěsu označeném logem "svět zmrzliny", .
Odpověď Romana | 20.8.2020 20:09 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Dovolenás dětmiKde je přesně prosím najdeme? Odpověď Pavla | 22.8.2020 22:25 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Re: Dovolenás dětmiJeden přívěs mají u tobogánu a druhý u vleku na vodní lyže.
Odpověď Leona | 24.8.2020 13:52 | Souhlasím | Nesouhlasím | Dovolenás dětmiNašla jsem si jejich https://www.svetzmrzliny.cz/cs/, mají v nabídce spoustu příchutí a taky ledovou tříšť. Odpověď Dáša | 25.8.2020 11:35 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Dovolenás dětmiTuto zmrzlinu známe, bydlíme poblíž Lednice a často si do jejich stánku na ni jezdíme. Je fakt super. Odpověď Erika | 28.9.2020 11:14 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Re: Dovolenás dětmiKde v Lednici tu zmrzlinu najdeme? Odpověď Jiřka | 2.10.2020 09:19 | Souhlasím | Nesouhlasím | Dovolenás dětmiA je tam v okolí nějaká možnost lyžování?
Odpověď Pavlína | 26.10.2020 18:26 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Dovolenás dětmiAhojky, v okolí je toho spousty. Nejen lyžování, ale i výlěty https://www.resort-snezne.cz/tipy-na-vylet. Odpočinek, relax, ale i aktivní dovča. Odpověď Hanka | 21.12.2020 22:10 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Re: Dovolenás dětmiJe, tak super, to je ideálka. Takový přehled jsem přesně hledala :) Odpověď Beata | 30.11.2020 16:47 | Souhlasím | Nesouhlasím | Dovolenás dětmiJojo, super. Vy jste tam byli? Jojo, vidííím :) My tam chcete na Silvestra. Deti dáme našim a konečně si užijeme odpočinek ve dvou.
Odpověď |

