Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Laserová operace očí na mateřské, je to možné?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Laserová operace očí na mateřské, je to možné? - diskuze na toto téma
Ahojte holčiny, prosím byla jste některá na laserovce na mateřský dovolený? Dost o tom přemýšlím..


Marcinka | 23.7.2015 17:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Cauko ja na operaci byla a to s pulrocnim mimcem a zvladla jsem to. Jako manza musel pomahat i babca se cinila, ale tak ti pomahaji i normalne. Laserovka neni nejak velky zasah do organismu. Hlavne, kdyz si to nechas delat bezkontaktne, tak je to v pohode :)

Odpověď
Ajka | 23.7.2015 18:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Jé, tak brzké odepsání jsem nečekala =o* A bezkontaktně je to nějak dražší nebo speciální?

Odpověď
Marcinka | 23.7.2015 19:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Tak je to dražší, ale jen o trošku a podle mě se to vyplatí :)

Odpověď
Ajka | 23.7.2015 19:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
A kdes na to byla byla Marcii =o)) ??

Odpověď
Marcinka | 23.7.2015 19:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
To tady nejak frci dneska to odepisovani :D Byla jsem v Oftalu. Poslu ti odkaz: oftal.cz/kontakty/

Odpověď
kler-fler | 23.7.2015 19:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je po operaci nutné nosit dál dioptrické brýle.

Odpověď
Marcinka | 23.7.2015 19:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Nene, vsak proto jsem na operaci byla. Ted uz jenom slunecniii :)

Odpověď
Martulaa | 16.8.2015 10:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
No to je můj problém. Mám normální brýle a sluneční nemůžu nosit, protože pak jsem do dálky slepá jako patrona. A ty dioptrické co se zabarvují, tak se mi ale vůbec nelíbí. Podle čeho jste si vybíraly druh zákroku a kliniku?

Odpověď
Marcinka | 17.8.2015 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Já jsem ji vybírala podle doporučení známých, kteří na ní byli nebo o tom slyšeli. Taky mi pomohlo, když jsem tam byla, tak byli příjemní a profi.

Odpověď
Martulaa | 18.8.2015 22:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
A druh zázroku jsi si vybírala sama? Já mám pořád trochu strach, ale ty brýle normální vadí, když mi v létě pálí slunce do očí.

Odpověď
Zuza | 20.8.2015 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
No já jsem chtěla tu bezkontaktní a doktor mi ji schválil. Myslím, že si můžeš říct, co by jsi chtěla, ale on uváží, která je pro tebe vhodnější.

Odpověď
Martulaa | 22.8.2015 18:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Aha, no logicky by mi asi neudělali něco, co by zhodnotili jako metodu, která není na mou vadu vhodná. Asi se budu muset rozhoupat, abych měla po problémech.

Odpověď
Zuza | 24.8.2015 15:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Přesně tak Martulo. Oni zhodnotí, co je pro tebe ok nebo co by bylo lepší. Ale zeptej se na nějakou variantu, která se ti zalíbila a uvidíš.

Odpověď
eva.sl | 30.10.2015 12:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Kamaradka byla na mateřské když na tu operaci šla a zvladla to více měně sama, tatinek se trochu vic staral, naštěsti to u ni bylo bez komplikace takže se vcelku brzo vratila do normalniho režimu.

Odpověď
Lukaško | 16.11.2015 21:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Dobrý den rozhodl jsem se zbavit se svých dioptrii a hodlám podstoupit vyšetření a pak doufám že i operaci. Chtěl bych se zeptat kterou kliniku v Brně a okolí byste mi doporučili?

Odpověď
Petriska | 18.12.2015 14:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Ahoj já se chystám na vyšetření teď v pondělí do Gemini tak pak dám taky vědět ale slyšela jsem a četla jenom pochvalu tak snad se mi to potvrdí :)

Odpověď
Linda | 31.3.2016 17:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Ahoj holky čekámě tato operace, mohla bych podpořit hojení nějakými vitamíny? Vím že firma AVilut nabízí hodně produktů www.avilut.cz/produkty/ máte s tím někdo zkušenost?

Odpověď
| 10.4.2016 16:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Ahoj já sem brala Avilut Plus. Vím že je mají teďka v akci, ke každému balení jsou nějaké tablety zdarma.

Odpověď
Anička | 7.5.2016 12:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Ahoj poraď se s lékařem ale mohla bych Tii doporučit ty kapičky od Avilutu. Mají hojivou funkci. Mě je tenkrát dporučila doktorka, když sem si poranila oko o trávu letící ze sekačky.

Odpověď
Viky | 31.5.2016 13:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Myslíte že je možné že byc braní njakých doplňků mohlo zlepšit zrak? Já totiž mám pocit že vidím ostřeji, ale k lékaři jsem objednaná až na konci léta

Odpověď
Aneta | 4.7.2016 08:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Tak ono taky záleží z ekterých, Avilut je třeba dobrý, ty ostatní mi oc nepomhli

Odpověď
Marie | 4.7.2016 11:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
A s Avilutem máš teda dobrou zkušenost?

Odpověď
Mimi | 25.7.2016 23:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Avilutky jsou moc dobré. Moje babičky je ráda užívá

Odpověď
Ráďa | 31.7.2016 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
A Avilut kapičky jste někdo zkoušeli?

Odpověď
Natálka | 14.7.2017 11:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Zdravím baby, absolvovala jsem operaci v listopadu 2014, na klinice v Horních počernicích a v té době jsem měla krátce po šestinedělí. Manžel si vzal na dva dny volno a pak nás čekal víkend, takže jsem měla skoro 5 dní na rekonvalescenci. No ale nebylo to skoro potřeba. Po zákroku jsem si pár hodin sice pospala, ale to spíš přisuzuju únavě z šestinedělí. Jinak druhý den už jsem kolem malého fungovala normálně, jen s tím rozdílem, že se mi k němu mnohem líp vstávalo, protože jsem nemusela zdlouhavě hledat brýle, abych na něj vůbec viděla :-D No a ten pocit otevřít oči a vidět? Co vám budu povídat, k nezaplacené.

Odpověď
Janinka | 17.8.2017 09:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Celkem vám závidím tak snadnou rekonvalescenci. Já měla tu operaci složitější, implantovali čočky, takže jsem nebyla na "obyčejném" laseru. A trochu jsem litovala, že jsem nepočkala až prcek trochu povyroste, protože měl zrovna takové to mamaobdobí a já jsem ho několik dní nemohla ani pořádně pochovat, protože jsem nemohla zdvíhat těžké předměty, prudce se předklánět atd. Ale po zahojení už si to nemůžu vynachválit, to zase jo :-D

Odpověď
Týna | 15.8.2017 14:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Podstoupila jsem implantaci trifokální čočky. Operace trvala opravdu jenom chvilinku, žádné bolesti při zákroku ani následně jsem necítila. Jsem velmi spokojená, vidím, jako „za mlada“ :-D Kdo váhá, neváhejte, za mě můžu operaci i kliniku horní počernice, kde mi to dělali, doporučit. Jinak jsem taky byla v době, kdy jsem byla na mateřské a už druhý den jsem normálně skákala kolem malé, jen jsem si dávala pozor, aby mě nešťouchla do oka nebo tak.

Odpověď
Pavla | 25.9.2020 01:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Z laserové operace určitě není potřeba mít strach. Taky jsem na ní byla a je to vlastně docela rychlý proces. Je ale pravda, že třeba mně zrak úplně nespravila a i teď musím občas nosit brýle. Hlavně teda na čtení. Právě na to mám jedny z https://www.hotovebryle.cz/ a stačí mi.

Odpověď
Magda H | 6.12.2021 18:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Laserová operace očí na mateřské, je to možné?
Počkala bych s tou operací. Podívejte, vždy si můžete pořídit třeba jen čočky, které vás nijak otravovat nebudou. Zkuste si třeba jen barevné kontaktní čočky nedioptrické ať víte, jestli vám čočky jako takové vyhovují. Zkuste se podívat třeba tady www.top-crazy.cz/barevnei-cocky-kontaktni . Pak klidně nakupte klasické dioptrické a fungujte, než nebude laserová operace problém :-) Nikdy nevíte, co by se při ní mohlo stát ..

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné