Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Dáreček pro dětičky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Dáreček pro dětičky - diskuze na toto téma
Holky, potřebuju poradit. Hledám inspiraci na dáreček… Nekupovala jste některá ty bajky https://www.ellamax.cz/ezop-o-zviratkach-versovane-bajky/? Má to být upravené pro děti 3+, tak by mě zajímalo, jak se vám kniha jeví? Zda je pro děti 3+ vhodná. Díky moc.


Zuzka | 30.9.2020 08:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dáreček pro dětičky
Ahoj, Ezopovy bajky jsme na eshopu ELLAMAX koupili a mají opravdu úspěch. Je to perfektně zpracované, pro děti je tohle pojetí ideální.

Odpověď
Jitka | 15.12.2020 23:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dáreček pro dětičky
Chtěla bych koupit letos pro dceru nějaký dárek do jejího nově dělaného dětského pokojíčku. Poradíte mi co koupit? přemýšlela jsem o nějaké malé sedačce, myslíte si, že to má v dětském pokoji využití?

Odpověď
Eva | 17.12.2020 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dáreček pro dětičky
Také si zařizujeme nově domeček a pro dceru jsem vybrala pěkný sedací vak, který jsem koupila teď před Vánoci s velkou slevou. Když přišel domů, tak jsem si na to zkusila hned sednout a je to opravdu hodně pohodlné sezení

Odpověď
Jitka | 19.12.2020 03:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dáreček pro dětičky
Takže je to dobré třeba i na dlouhodobější sezení? nebudou z toho třeba bolet záda?

Odpověď
Eva | 20.12.2020 16:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dáreček pro dětičky
Právě naopak na sedacím vaku se uvelebíte jako do peřinky. Opravdu dobře se na tom odpočívá a vegetí. Můžete se podívat na stránky obchodu, odkud jsem ho kupovala https://www.wegett.cz/ Dokonce nabízí i možnost vyrobit si vak podle vlastního návrhu a s vlastním potiskem. Mají jich však i hodně skladem

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné