Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Domácí testovací sada na DNA

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Domácí testovací sada na DNA - diskuze na toto téma
Jakou máte prosím zkušenost s těmi domácími testovacími sadami na zjištění dna ? Jde mi konkrétně o ten prenatální test otcovství.


Renata | 19.9.2020 11:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí testovací sada na DNA
Kamarádka tady s tím má bohaté zkušenosti, protože se dostala do velmi nepříjemné situace, kdy udržovala poměr s více partnery a otěhotněla, takže nezbývalo nic jiného, než test otcovství, aby se zjistilo, kdo bude otcem.

Odpověď
Andrejka | 24.9.2020 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí testovací sada na DNA
Já jsem se právě dívala, že jsou i domácí testovací sady, jelikož pochybuju, že se mnou dotyční půjdou někam na kliniku na odběr vzorku.

Odpověď
Renata | 27.9.2020 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Domácí testovací sada na DNA
Je mi to jasné .. Ten klasický test otcovství uděláš normálné doma, s tím, že ho pak pošleš zpět na testování, ale ten prenatální test je potřeba podstoupit v tom jejich centru, kdy se ti odebere krev, která jde následně na testování společně s odběrem testovaného.

Odpověď
Andrejka | 28.9.2020 18:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Domácí testovací sada na DNA
Nevíš jak jsou tady ty testy nákladné ?

Odpověď
Renata | 29.9.2020 16:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Domácí testovací sada na DNA
Hele, nechám ti tady odkaz na to centrum, kde to řešila ta moje kamarádka a cena se odvíjí od toho, jaký ten test si nakonec vybereš  www.dnacenter.cz/dna-testy-otcovstvi

Odpověď
Janinka | 1.10.2020 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí testovací sada na DNA
Ahojky, já jsem si od https://www.dnacenter.cz/ koupila test na testování příbuznosti. A musím říct, že jsem spokojená (ne s výsledkem, ale s tím testem ano). Jednoduchý domácí test, vše vysvětleno s návodu, rychlé výsledky.

Odpověď
Renata | 23.5.2021 11:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí testovací sada na DNA
Je super, že něco takového je k dispozici. Hlavně dna center má ty testy s 99,9% přesností, takže není možné ten výsledek ani nijak zpochybnit.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné