Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Jaký kočárek vybrat?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Jaký kočárek vybrat? - diskuze na toto téma
Dobrý večer, doporučíte mi prosím hluboký kočárek pro holčičku? S jakou značkou jste spokojení?


Zdena | 19.9.2020 23:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký kočárek vybrat?
Dobrý večer, já jsem si koupila kočárek značky Cybex a jsem s ním moc spokojená :) Od stejné značky mám i autosedačku, takže značku vřele doporučuji.

Odpověď
Kateřina | 20.9.2020 16:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaký kočárek vybrat?
Zdravím, nepořizovala jste do něj už fusak na zimu? Nemohla by jste mi nějaký doporučit, děkuji.

Odpověď
Blanka | 22.9.2020 05:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaký kočárek vybrat?
Dobrý den, mám tento fusak https://www.detskyruzek.cz/beztroska-fusak-s-kozesinou a krásně se mi vejde do kočárku. Navíc je moc povedený, luxusní a ta kožešinka je dokonalá.

Odpověď
Kateřina | 24.9.2020 06:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaký kočárek vybrat?
Dobrý den, ten je opravdu krásný, díky za doporuční. Projížděla jsem stránky Dětský růžek a mají fakt velký výběr potřeb pro miminko, objednám si toho určitě víc :)

Odpověď
Jitka | 24.9.2020 19:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký kočárek vybrat?
já jsem s obchodem dětský růžek taky hodně spokojená, dokonce při výběru kočárku mi poradili i online, od té doby tak kupuju téměř vše

Odpověď
ivanka087 | 9.10.2020 17:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký kočárek vybrat?
Když si vybíráte kočárek pro své děťátko, nezapomeňte myslet také na to, aby se vám poté v pořádku vešlo do auta. My jsme na to omylem zapomněli, pořídili si rodinný vůz, přibalili k tomu i pneu z https://www.pneuok.cz a pak jsme se divili, když se kočárek nikam nevlezl :) Ale tak chybami se člověk učí.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné