Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Nové brýle

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Nové brýle - diskuze na toto téma
Zdravím, kam zajít pro nové brýle za super cenu? Chtěla bych značkové obruby a multifokální skla, děkuji.


Markéta | 9.10.2020 21:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové brýle
Dobrý večer, pokud chcete brýle za super cenu - doporučuji Orange Optik, mají opravdu bezkonkurenční ceny.

Odpověď
Adriana | 11.10.2020 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nové brýle
Můžu se zeptat na kolik Vás ty multifokály vyšly? Té ceny se děsím.

Odpověď
Markéta | 14.10.2020 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nové brýle
Právě jsem se trefila do slev v Orange Optik - multifokály byly slevněné z 31.960,- Kč na 15.980,- Kč. Za tu cenu - to je skoro zadarmo, jsem moc spokojená. A měli slevu i na obruby - mám značku Guess a vyšly mě na 2.443,- Kč

Odpověď
Adriana | 17.10.2020 21:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Nové brýle
To zní moc dobře - myslela jsem, že se pod 30.000,- Kč nedostanu! Nevíte, jestli mají prodejnu i v Táboře?

Odpověď
Markéta | 21.10.2020 21:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Nové brýle
Tady je odkaz na jejich stránky, určite tam mají i seznam svých prodejen www.orangeoptik.cz

Odpověď
Ivetak95 | 22.8.2021 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové brýle
Ahojky, já mám teda skvělou zkušenost s levnými brýlemi v https://www.hotovebryle.cz, kde kupuji jak dioptrické tak sluneční a mají prostě bezkonkurenční ceny. Stačí si nechat změřit u očního lékaře dioptrie a pak už jen objednat online. Myslím, že velký plus je ten, že má člověk čas v klidu si ty brýle doma u pc vybrat.

Odpověď
Romana | 3.2.2022 08:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové brýle
Mě by trochu zajímalo, kde se dají pořídit kontaktní čočky barevné nedioptrické jinde než https://www.top-crazy.cz/barevnei-cocky-kontaktni :) Tam mi přijde, že od nich mám už skoro celou nabídku. Ne že bych s nimi nebyla spokojená, ale víte jak to je. S jídlem roste chuť. A já si prostě oblíbila to, že si měním barvu očí. Co se dá dělat... :-) Takže teď sháním nějaký e-shop, ale klidně i klasickou optiku, pokud to mají v sortimentu, která mi nabídne i nedioptrické kontaktní čočky. ;-)

Odpověď
Zdena | 17.3.2022 17:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové brýle
Ahoj holky, léto se už blíží a já nemám žádné sluneční brýle.Zkusíte mi poradit kde bych si mohla nějaké koupit?

Odpověď
Brigita | 24.3.2022 18:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nové brýle
Si zajdi do nějaké optiky a tam si určitě vybereš.

Odpověď
Zdena | 29.3.2022 19:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nové brýle
Byla jsem se u nás podívat do jedné optiky,ale připadá mi,že tam mají vše strašně drahé.

Odpověď
Brigita | 3.4.2022 17:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Nové brýle
Tady si určitě vybereš hezké a moderní brýle https://www.luxbryle.cz/cs/27-fashion

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné