Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Kryt na mobil

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kryt na mobil - diskuze na toto téma
Ahoj holky, chci se zeptat na vaš nazor, mozna i zkušenosti... Dcera si k vánocům přeje nějaký kryt na mobil, kde budou fotky, které si ona vybere. Nějaký prostě zadní kryt na přání. Kde objednám, aby to bylo kvalitně zpracované?


Markéta | 25.10.2020 20:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kryt na mobil
Tak to je jednoduchý. To jsou proste kryty na přání. Já mám taky jeden - s fotkou dcery. Je to fajn. Objednala jsem si ho tady https://www.mobilpouzdra.cz/kryt-na-mobil-s-fotkou a jsem spokojená. Kvalití a rychlé zpracování.

Odpověď
Rita | 25.11.2020 17:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kryt na mobil
A tento kryt na přání - jako hezká věc, ale je to taky funkční? Jsou ty kryty dobré, ochrání mobil?

Odpověď
Jenn | 14.12.2020 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kryt na mobil
Ahoj, taky jsem si tam nechala dělat kryt na mobil. Pro sebe a pro chlapa. Máme tam společnou fotku. A jo, je to kvalita. Jednak je moc hezký zpracování a jednak samotný kryt je kvalitní, protože základ krytu je 3MK All-Safe Armor. Což je fakt kvalita.

Odpověď
Lída | 22.6.2021 20:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kryt na mobil
Prosím vás, potřebovala bych ochranné sklo na telefon, ale zajímalo by mě jestli je jedno od jaké značky ho koupím ?

Odpověď
Andy | 30.6.2021 18:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kryt na mobil
Nevím, co máš za telefon, ale podívej se na student-eshop, tady mají hodně velký výběr ochranných skel.

Odpověď
Evča | 1.7.2021 15:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kryt na mobil
Taky mám tady z toho eshopu ochranné sklo a obal na telefon a jsem s ním moc spokojená.

Odpověď
Simona | 11.7.2021 19:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kryt na mobil
Teda, tak tady mají fakt velký výběr https://www.student-eshop.cz/ochranna-skla. Povedlo se mi tady sehnat sklo na můj starší telefon a udělala jsem si radost s bluetooth repráčkem, tak z toho mám největší radost.

Odpověď
Míša | 11.7.2021 19:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kryt na mobil
Líbí se mi ta jejich sluchátka. Nevíte jak jsou na tom s kvalitou ?

Odpověď
Evča | 14.7.2021 13:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kryt na mobil
Sluchátka mám od nich už nějakou dobu a nemohla bych jim nic vytknout :) tady ta pecková sluchátka jsem sháněla dlouho, tak jsem je na zkoušku vzala tady z toho student eshopu a za sebe je můžu doporučit :)

Odpověď
ivanka087 | 15.9.2021 17:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kryt na mobil
Já teda telefon už nepoužívám pouze na volání, ale hlavně na psaní textovek s kamarády, v práci třeba zase na výpočet procent přes https://napovime.cz/navod/jak-vypocitat-procenta/. A to z toho důvodu, že dělám pokladní v jedné pobočce v Opavě a nemáme tady moc rychlé počítače. Proto raději vezmu telefon do ruky a nebo někdy nedej bože i papír a udělám si to sama.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné