Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Úprava genitálu po porodu

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Úprava genitálu po porodu - diskuze na toto téma
Máte zkušenost s nějakým zákrokem, který by genitál vrátil do "původního stavu", nebo jak ho nazvat? Aby trošku zpevnil stěny poševní atp.?


Sabina M. | 24.1.2017 13:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava genitálu po porodu
A co zkusit www.dermaestet.cz? Vypadá to velmi dobře a i ty ceny nejsou špatné, dělají "omlazení genitálu".

Odpověď
Erika | 24.1.2017 15:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Úprava genitálu po porodu
No to nevypadá špatně, máte zkušenosti?

Odpověď
Dita | 20.2.2017 22:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava genitálu po porodu
Ahoj jsem rok po porodu a dceru jsem kojila pul roku.Poradne me vysala prsa a mam je jak psi usi.Potrebovala bych poradit co s tim.Rada bych nejakou upravu

Odpověď
Roxana | 20.2.2017 22:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Úprava genitálu po porodu
Ahoj,tak běž na plastiku prs,také jsem byla po porodech. Měla jsem úplně vysáté prsa a ted jsem spokojená mám prsa dle mých představ. Nemám tedy implantáty,ale nechala jsem si je vyplnit vlastním tukem a vypadá to fakt dobře. Ze zadku mi ubylo a nahoře přibilo

Odpověď
Dita | 20.2.2017 22:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Úprava genitálu po porodu
Kde jsi na tom byla.Zni to zajimave.Znam jenom implantaty

Odpověď
Roxana | 20.2.2017 22:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Úprava genitálu po porodu
Byla jsem zde www.aesthevita.cz říká se tomu lipotransfer a hlavně ti zůstanou jen malé jizvičky po kanylách a je to bez komplikací.

Odpověď
Helena | 13.11.2017 14:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava genitálu po porodu
Byla jsem na uprave v Perfect Clinic. Za začátku jsem z toho vseho mela velké obavy, ale jejich přístup me strachu ihned zbavil.

Odpověď
Adriana | 12.2.2020 16:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava genitálu po porodu
Můj manžel už mi několikrát řekl, že od toho co spolu spíme po porodu, tak že toho moc necítí, že jsem tak jakože hodně vytahaná. Bude to časem lepší? nebo už mi to tak zůstane?

Odpověď
Jana | 16.2.2020 21:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Úprava genitálu po porodu
Určitě to bude časem lepší, tělu to nějakou dobu trvá, než po porodu nastane úplná regenerace. Jinak můžete to řešit dočasně pomocí lubrikantu pro zúžení vagíny.

Odpověď
Adriana | 20.2.2020 10:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Úprava genitálu po porodu
Pomocí lubrikantu pro zúžení vagíny? něco takového existuje? Kde bych to mohla sehnat? a kolik to tak stojí? opravdu je tam pak poznat rozdíl?

Odpověď
Jana | 23.2.2020 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Úprava genitálu po porodu
Vyrábí se jich několik, já jsem jich už také hodně vyzkoušela https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-zuzeni-vaginy, a cenově za jedno balení kolem 200 korun. Doporučuji vyzkoušet, zažijete zase více vzrušující styk.

Odpověď
adla | 13.4.2023 18:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Úprava genitálu po porodu
Měli jsme doma stejný problém,nic nepomohlo,cviky na pánevní dno, Venušiny kuličky na posílení svalů,ani gely na zúžení vagíny.Mam po vaginoplastice v Brně a jsem zvědavá jestli to po 2 letech vyřeší náš problém .

Odpověď
Kix | 23.11.2023 11:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Úprava genitálu po porodu
A mohu se zeptat na jaké klinice jsi byla? Jak to dopadlo jsi s výsledkem spokojena? Děkuji

Odpověď
Karolína | 28.1.2022 10:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava genitálu po porodu
Ahoj, myslím, že pokud to tam máš povolené, tak by ti mohly pomoci nějaké dobré cviky na to. Pokud je problém jinde, dnes je na to už spoustu možností, podle toho, co zrovna potřebuješ. Já jsem osobně byla po druhém a konečném porodu na operaci u doktora Otčenáška a tam se na všem domluvíte. Všechno ti řekne, odpoví na tvoje otázky, když budeš mít. Na jeho stránce https://www.labioplastika-praha.cz/vaginoplastika-zuzeni-pochvy/ si přečteš, co o tom píše, jak to probíhá, co tam přesně dělá atd.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné