Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Imunita

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Imunita - diskuze na toto téma
Dobrý den, poprosím o tipy, jak posílit imunitu? Poradíte? Jsem pořád nachlazená a ne a ne se toho zbavit.


Petra | 8.12.2020 18:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
Zdravím, doporručuji pestrou stravu a koupit si vitamín D a Omega 3. Beru to takhle už víc jak půl roku a jsem zdravá, takže doporučuji.

Odpověď
Šárka Volná | 10.12.2020 16:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Imunita
Od jaké značky se Vám to déčko a Omega 3 osvědčilo, poradíte?

Odpověď
Petra | 13.12.2020 23:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Imunita
Kupuju přesně toto https://www.naturevia.cz/e-shop/nervova-soustava/omega-3-one-a-day/ a od stejné značky i vitamín D. Složení má totiž značka Naturevia výborné, v lékárnách ale bohužel většinou nabízení jiné a často i méně účinné značky.

Odpověď
Dáša | 3.1.2021 15:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
Dostala jsem tip na kolostrum od www.betula.cz. Je přírodní a na posílení imunity výborné.

Odpověď
Elena | 7.1.2021 12:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Imunita
A opravdu funguje jak se o něm píše?

Odpověď
Edita | 13.1.2021 12:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Imunita
Taky kolostrum od Betuly dobře znám, máme s ním co se týká Posílení imunity u dětí jen ty nejlepší zkušenosti. Jejich nemocnost se výrazně snížila.

Odpověď
Dáša | 17.1.2021 13:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Imunita
Dáváme ho dětem a opravdu se jejich nemocnost výrazně snížila.

Odpověď
Iva | 12.2.2024 21:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Imunita
Hodně a hodně vitamínu C :-) . To je prostě základ. Pak chodit ven na čerstvý vzduch, hodně odpočívat a nestresovat se. Já objednávám sirup s vitamínem C z https://www.senzamedical.cz/znacka/senza-medical/ , protože ten je jediný ze všech, které jsme už vyzkoušeli, který mi vypijí i děti bez řečí :-) .

Odpověď
Klára | 14.1.2021 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
Posílení imunity je hlavně o doplnění vitamínů, které tělo potřebuje nebo ne? Co myslíte, že je nejlepší na posílení imunity?

Odpověď
Iveta | 18.1.2021 15:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Imunita
Ano, máte pravdu v případě imunity vitamín C opravdu hodně pomáhá. Problém ale je, že ve většině případů nedokáže tělo vše dokonale zpracovat a zbytek vitamínů vyloučíte močí. Proto si kupuji vitamín C, který obsahuje navíc citrusové bioflavonoidy, které tělu pomáhají vitamín zpracovat kompletně

Odpověď
Klára | 20.1.2021 21:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Imunita
Takže jsou to kapky nebo tablety které si kupujete? kde?

Odpověď
Iveta | 25.1.2021 14:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Imunita
Jsou to kapsle vitamínu C https://www.enerex-vitaminy.cz/vitaminy-a-mineraly/16-bio-c-1000-628557121803.html Opravdu nám to hodně pomáhá, protože se nám nemoci vyhýbají. Důležitá je také složka citrusových bioflavonoidů, které pomáhají tělu se vstřebáním vitamínů.

Odpověď
Diana | 21.1.2021 11:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
S kozím kolostrem máme taky výbornou zkušenost, hlavně u dětí. Jejich imunita je posílena, takže nejsou tak často nemocné.

Odpověď
Elena | 23.1.2021 21:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
Kolostrum už užíváme celá rodina. Děti chodí do školky, nechci, aby byly nemocné.

Odpověď
Dana | 31.1.2021 15:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
Poraďte prosím přírodní doplňek stravy, který podporuje imunitu a dá se brát i dlouhodobě. Děkuji

Odpověď
Aneta | 8.2.2021 11:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Imunita
Zkuste https://www.altaherba.cz/kouzelne-kapky-tinktura?keyword=kouzel. Jsem s nimi moc spokojená.

Odpověď
Olina | 14.2.2021 12:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Imunita
Jak dlouho trvá než začnou účinkovat? Moc se mě líbí, že jsou zcela pořírodní.

Odpověď
Aneta | 20.2.2021 17:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Imunita
Začínám je užívat začátkem podzimu,a fungují tak po dvou týdnech. Jsem s nimi spokojená.

Odpověď
Market | 19.2.2021 17:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
Taky hledám něco přírodního, budu ráda za sdílení osobních zkušeností s něčím, co užíváte už delší dobu.

Odpověď
Dáša | 19.2.2021 17:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Imunita
Na podporu imunity užíváme s manželem tyto bylinné kapsle https://darzprirody.cz/bylinne-kapsle/636-ayurimmun-60-tablet-.html je to speciální bylinná směs namíchaná přímo podle tradiční ájurvédské receptury, určitě doporučuji.

Odpověď
Miška | 21.2.2021 21:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
Hledám nějaký čistě přírodní doplňek na podporu imunity, budu ráda když se podělíte o zkušenosti, co užíváte a s čím jste spokojené.

Odpověď
Darja | 22.2.2021 13:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
U dětí co se týká posílení imunity mám zkušenost se Sirupem AltaHerba ze 14 bylin.

Odpověď
Pavla | 24.2.2021 13:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Imunita
A může se tento sirup odávat dlouhodobě?

Odpověď
Darja | 25.2.2021 10:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Imunita
Dávám ho podle potřeby, ale klidně i celou zimu.

Odpověď
Danka | 3.2.2022 09:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
Na posílení imunitního systému a snížení únavy a vyčerpání užívám C-Mix 500mg od Naturevia. Oproti jiným vitaminům C na trhu, je tento velmi silný v jedné tabletě a navíc se nepolyká, ale cucá.

Odpověď
Denisa | 25.2.2022 16:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Imunita
Imunita začíná ve střevech, takže užívám kvalitní probiotika od Naturevia.

Odpověď
Nikita | 27.2.2022 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Imunita
Nedávno mě u  Dr.Maxe doporučovali jejich , že jsou prý stejná a levnější, než od www.naturevia.cz. Doma při porovnání krabiček  jsem s hrůzou zjistila, že jsou mnohem slabší, nemají ochranu vůči žaludečním kyselinám, musí se jich užívat víc a ve výsledku nejsou ani levnější. A nemají vitamín C na imunitu. Budu si na jejich nabízení už dávat pozor, abych zase nenaletěla.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné