Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Výbavička do postýlky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Výbavička do postýlky - diskuze na toto téma
Ahoj, poraďte prosím, kde koupit kvalitní výbavičku do postýlky. Měli jste hned od začátku taky mantinel a kolik povlečení na střídání jste potřebovali?


Lena | 12.12.2020 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Dávám teď dohromady výbavu pro miminko, postýlku už máme a vybírám teď výbavičku do ní tak budu ráda za tip, kde koupit hezkou a z kvalitních látek.

Odpověď
Kamča | 14.12.2020 17:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Já mám odtud https://www.gobaby.cz/ a jsem moc spokojená.

Odpověď
Lena | 15.12.2020 21:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbavička do postýlky
A jakou máš, co v ní všechno je? Máš i mantinel?

Odpověď
Kamča | 18.12.2020 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbavička do postýlky

Odpověď
Lena | 19.12.2020 23:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výbavička do postýlky
Jéé no ta je moc pěkná, děkuju za tip

Odpověď
Kamča | 20.12.2020 18:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Výbavička do postýlky
Ráda jsem pomohla, mají to kvalitně ušité a ty látky jsou taky pevné a kvalitní.

Odpověď
Lena | 21.12.2020 20:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Výbavička do postýlky
Já jsem si jednu už objednala, těším se až přijde :-)

Odpověď
Kamča | 14.1.2021 20:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výbavička do postýlky
To mě těší, že jsi spokojená. Já si od nich nechala ušít i fusak na zimu a super.

Odpověď
Raduš3 | 10.1.2021 20:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbavička do postýlky
Moc se mi líbí, že to šijou přímo v České republice, ráda vždy podpořím místní podniky. Moc se mi líbí ty sestavy s nebesami na postýlku :-)

Odpověď
Lena | 13.1.2021 23:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Tak postýlka už je nachystaná, vypadá krásně, jsme moc spokojená, takže moc děkuju za radu :-)

Odpověď
Lucie | 27.2.2021 16:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbavička do postýlky
Vybírala jsem do postýlky mantinely a našla jsem za 540 korun mantinely ze 100% bavlny https://www.valeryhandmade.cz/panelovy-mantinel-sede-kvety/ K tomu jsem si objednala i zavinovačku, kapsář na postýlku a dečku ze stejné látky. Vypadá to velmi dobře a nebylo to vůbec drahé. Po objednání jsem měla vše rychle doručené.

Odpověď
Lucka32 | 1.3.2021 19:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Osobně bych mohla doporučit z ložního prádla (kterého jsme v domácnosti vyzkoušeli opravdu hodně a jen jedno nám skutečně vyhovovalo) vybrat si z internetového obchodu https://ceskeluzkoviny.cz/ Opravdu výborná kvalita produktů, troufnu si říct za bezkonkurenční ceny - navíc mají velice široký sortiment, takže si vyberete jak pro dítko, tak i do manželské postele ;-)

Odpověď
Tomáš | 22.7.2021 13:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Pro nás s manželkou byla naprosto ideální volba postýlka pro miminko s vybavením, protože obsahovala vše, co jsme potřebovali a neměli jsme žádné zbytečné starosti s kupováním dalších věcí. Konkrétně jsme kupovali z www.luceda.cz/postylka-s-kompletni-vybavou/ a zatím si nemůžeme vynachválit. Všem starostlivcům a zelenáčům tedy můžeme pouze doporučit. Přeji pěkný den

Odpověď
Radka | 31.10.2021 22:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Používáte hnízdečko?

Odpověď
Radka | 31.10.2021 22:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Používáte hnízdečko?

Odpověď
Nikola | 24.11.2021 23:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbavička do postýlky
Jojo kupovala jsem ho hned s celou výbavičkou do postýlky :)

Odpověď
Radka | 27.11.2021 21:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbavička do postýlky
A kde jsi kupovala, poradíš? :-)

Odpověď
Nikola | 28.11.2021 23:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výbavička do postýlky
Podívej se na https://www.kulisarny.cz/ mají krásný a kvalitní věci, je to česká výroba.

Odpověď
Radka | 29.11.2021 23:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Výbavička do postýlky
Mají krásný věci, děkuju za tip

Odpověď
Nikola | 30.11.2021 23:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Výbavička do postýlky
Ráda jsem poradila hlavně, jestlis vybrala

Odpověď
Simča | 30.11.2021 01:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Já sehnala nádhernou a opravdu kvalitní na eldin.cz :)

Odpověď
Hela | 30.11.2021 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbavička do postýlky
Od nich mám taky vybavičku a koupila jsem tam i oblečení pro syna :)

Odpověď
Klaudie | 13.1.2022 11:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Výbavičku do postýlky jsem dala dohromady celkem rychle. Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s používáním nosítek. Odkdy si myslíte, že je vhodné používat nosítko na miminko?

Odpověď
Petra Běhalová | 18.1.2022 17:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbavička do postýlky
Nosítko na miminko můžete klidně začít používat už od narození. Musíte si však koupit vhodné ergonomické nosítko, které je k tomu určené. Vybrala jsem pro malou krásné kvalitní nosítko, které je vyrobeno z organické česané bavlny, takže ani nedráždí pokožku u dítěte.

Odpověď
Klaudie | 19.1.2022 18:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbavička do postýlky
Dokážete mi prosím poradit, kde vybrat ergonomické nosítko? Nebo ideálně, kde jste ho kupovala?

Odpověď
Petra Běhalová | 23.1.2022 17:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výbavička do postýlky
Vybírala jsem opravdu dlouho a pak jsem narazila na nosítko https://www.rischino-nositka.cz/rostouci-ergonomicke-nositko-flexible/holiday-flexible-novinka/ , které je z kvalitního materiálu, jak už jsem psala a navíc se dá i v pohodě v pračce prát na nízké otáčky a 30 stupňů.

Odpověď
Erika | 22.1.2022 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Co fixační polštářky ? Je dobré je mít ?

Odpověď
Andy | 4.2.2022 20:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbavička do postýlky
Podle mě určitě ano, dá se tím předejít tomu, aby mělo miminko šišatou hlavičku ;) já jsem pořídila tady ten hezkoučký ve tvaru medvídka https://www.sleepee.cz/polstarky/polstar-sleepee-royal-baby-teddy-bear-pillow-seda/

Odpověď
Lenka | 5.2.2022 17:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Pořizoval jste si někdo pro miminko kolébku? Dokážete mi s výběrem někdo poradit? Dle čeho vybrat kvalitu?

Odpověď
Denisa | 8.2.2022 18:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbavička do postýlky
Podařilo se mi najít kolébku, jejíž pohyb podporuje nervový systém miminka. Pohybuje se dopředu, dozadu i do boku. Je tedy perfektní k uspávání miminka i k houpání, když už miminko spinká. Je kompletně dřevěná a pořídila jsem ji i s kvalitní matrací.

Odpověď
Lenka | 10.2.2022 12:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbavička do postýlky
Jestli to jde na všechny stany, tak to je super. Mohu se zeptat, kde jste takovou sehnala? Abych se také případně mohla podívat?

Odpověď
Denisa | 13.2.2022 17:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výbavička do postýlky
Podívejte se na tuto propracovanou a nádhernou kolébku pro dítě https://www.zoras.sk/cs/produkt/kolebka-dreamer-premium/ Opravdu perfektní pro malá miminka. Je to včetně matrace. Je tam pak i možnost dokoupení nástavby a vytvoření stolku s židlí pro starší dítě

Odpověď
Romana | 10.3.2023 06:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Já jsem koupila do postýlky mantinelové polštářky a dvě sady povlečení. To podle mě bohatě stačí. Co je taky super, tak chránič matrace. Až bude miminko větší a bude se učit spát bez plen, tak ať nemá počůranou i matraci :-) . u nás je největší pomocník na spánek spací pytel, který jsem objednala z tamaiti.cz/spaci-pytle/ . Když už nechtěl spát v zabalovačce, tak se pořád budil, dokud jsem nepřišla na to, že kolem sebe potřebuje něco cítit, a to nám vyřešil ten spací pytel :-) .

Odpověď
Ema Rychlá | 9.7.2023 22:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbavička do postýlky
Pořizovali jsme teď nejenom pro malé děti, ale i pro nás do ložnice www.kvalitex.cz/povleceni/ ložní prádlo a to jsme teda zase pro jednou kulili oči na to kolik peněz po nás ti lidé chtěli. To jsou opravdu neskutečné částky, ale tak kdo by se tomu taky divil, vždyť inflace byla dvojciferná, nemám pravdu?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné