Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Vyklízení po úmrtí Brno

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vyklízení po úmrtí Brno - diskuze na toto téma
Nemáte prosím někdo kontakt na někoho, kdo by uklidil byt po smrti dědy? nikdo z nás na to nemá, ten pocit, že v tom bytě umřel je hrozný... Potřebujeme byt vyklidit a nachystat na prodej...


Klára | 11.1.2021 13:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vyklízení po úmrtí Brno
Bohužel jsem tuto stejnou situaci řešila na začátku minulého roku, kdy jsem dostala kontakt na profesionální firmu https://www.vyklizeci-prace-brno.cz/vyklizeni-po-umrti-brno/, která se specializuje na vyklízení bytů po úmrtí. Byla jsem za to opravdu ráda, protože se to celé vyklidilo a ekologicky zlikvidovalo.

Odpověď
Petra M. | 10.1.2022 20:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vyklízení po úmrtí Brno
Nám zbyl po babičce starý dům a bylo to peklo. Zkoušela jsem ty firmy co vyklízí "zdarma" a vykoupí pozůstalost, ale s těmi byla rychlá rozlučka, jen zabitý čas, nekonečné přehrabování, na to musí mít člověk žaludek, představovala jsem si to trochu jinak. Pak jsem si zavolala partu chlapů, bylo to s vymalováním, vyřezali nějaké křoví a dům se prodal. Za mě www.vyklidit-nemovitost.cz, ještě jednou děkuji

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné