Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Eshop a slevy

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Eshop a slevy - diskuze na toto téma
Maminy, kde nakupujete ted po vánocích oblečení? Kde mají super slevy? A hlavně taky, kde mají veliký výběr oblečení :) Díky moc.


Viktorie | 28.2.2021 21:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop a slevy
Ahojky, já jsem teď nedávno brouzdala po netu a hodně se mi líbí tento shop https://www.lucyto.cz/. Určitě si tam něco vyberu :)

Odpověď
Valinka | 27.3.2021 17:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop a slevy
Lucyto je výborněj shop. Hodně se mi líbí nabídka spodního prádla + teda body mají krásný. Jsem hodně sportovní tip, takže tam kupuju hlavně volnočasový oblečení. A doporučuju.

Odpověď
Ludmila | 19.5.2023 11:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop a slevy
Ahoj, nakoupit se dá všude a ne jen po Vánocích. Těm slevám bych se být tebou vyhnula, protože je to jenom marketingový tah obchodníků. Obečení a celkově věci jsou ve většině případů pořád stejně drahý. Jestli chceš fakt ušetřit, tak použij při nákupu nějaký slevový kupón z kuponozdroj.cz/ ať víš, kolik jsi fakt při nákupu ušetřila :-) .

Odpověď
Marie | 5.10.2021 17:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop a slevy
Ráda bych si pořídila nějaký hezký módní doplněk v podobě šátku nebo šály. Doporučí někdo originální?

Odpověď
Šárka | 15.10.2021 19:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop a slevy
Mě kamarádka doporučila tip na SciCanvas. Mají krásné a originální šátky.

Odpověď
Marie | 20.10.2021 16:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Eshop a slevy
Šátků různých velikostí a vzorů nikdy není dost. Kamáradka mě dala tip na designové šátky od SciCanvas.

Odpověď
Sandra | 23.10.2021 12:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Eshop a slevy
Sestra bude mít narozeniny, vybrala jsem ji tento šátek https://www.scicanvas.cz/p/pareo60#74

Odpověď
Magda H | 29.4.2022 12:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop a slevy
Mě podobné pobídky dovedly k tomu, abych si založila vlastní eshop s oblečením. Zatím mi dělá problém se v tom vyznat ale prestashop to docela zjednodušuje (kdyby jste některá taky chtěla, najdete to na stránce www.1presta.cz/ ). Holky až to jednou rozjedu, tak vám určitě dám vědět, ať máte kde nakupovat ručně šité oblečky :-)

Odpověď
Ema Rychlá | 26.1.2023 14:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop a slevy
Nemyslím si že je dobrý nápad se v této krizi 2023 pouštět do toho že budete na e-shopech nakupovat ve slevách. Vy byste se právě měli soustředit na P2P půjčky www.julu.cz z pozice investora a snažit se vaše prostředky zhodnotit a ne je naopak nějak utrácet. Vůbec ten systém peněz nechápete, to je vidět.

Odpověď
Patricie | 18.7.2023 06:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop a slevy
Po Vánocích nekupuju nikde. Před Vánocemi mám nakupování až po krk, takže jsem ráda, že po Vánocích nikam nemusím. Hlavně ty povánoční výprodeje nejsou nic pro mě. To si radši sednu doma k počítači a vyberu si to, co potřebuju v e-shopu, ve kterém můžu uplatnit slevový kupón z https://slevovykupon.net/ , abych fakt ušetřila.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné