Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Zvětšení prsou

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Zvětšení prsou - diskuze na toto téma
Dobré poledne holky, zvazuji zvetsení prsou. Máte tu nekdo s tím zkusenost? jak to probíhá a co za materiál se dává? Jenom silikon?


Eva | 15.2.2017 12:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zvětšení prsou
moje mamka byla ted na konzultaci na klinice a tam ji rekli, ze je silikon nebo jeste jeden uplne novej materiál - revolucni-novinka-konecne-lehke-implantaty/. Já osobne, kdybych si mela nechat zvetsit prsa, asi bych sla do tech nových.

Odpověď
LenkaM | 27.2.2017 15:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zvětšení prsou
je to tenhle odkaz? zadala jsem si ho do vyhledávace a vsimla jsem si, ze není celej. www.perfectclinic.cz/novinky/revolucni-novinka-konecne-lehke-implantaty/ Ctu si ten clácek a dost se rozmýslím,ze bych dala prednost te novince

Odpověď
Eva | 1.3.2017 14:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zvětšení prsou
ANo, je to ten odkaz. Já uz jsem rozhodnutá, volala jsem si na kliniku a objednala se na konzultaci, kde mi vsechno o zákroku a vsem okolo reknou a podle toho se rozmyslím.

Odpověď
kamila k. | 16.6.2017 17:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Zvětšení prsou
holky, perfect clinic jsou nejlepsi. Byla jsem tam na prsách a byla jsem tam hrozne se vsím spokojená. ikdyz jsem se bála, tak se tam ke me chovali tak, ze me ani neprislo, ze na zákrok jdu :))

Odpověď
Eva | 20.6.2017 15:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Zvětšení prsou
A más uz ty nové silikony nebo jeste ty staré?

Odpověď
kamila k. | 23.6.2017 16:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Zvětšení prsou
Bohuzel ne, ale kdybych sla do perfect clinic ted tak si je nechám dát. Ale uvidíme, treba si je za pár let nechám predelat ;-)

Odpověď
Veronika | 26.6.2017 15:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zvětšení prsou
Tak ono stejne te casem uprava ceká...ty silikony neco vázi a vytahá to kuzi na prsách...proto bych sla taky radeji na ty lehci ted uz. Urcite to minimálne oddálí upravu nebo vubec nebude potreba.

Odpověď
Eva | 29.6.2017 14:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zvětšení prsou
tak holky, dekuji za odpovedi, cetla jsem si o tech nových výplních více, a pokud nebude nejake ,,ale,, tak do toho jdu, má to hrozne moc výhod.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné