Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Běhaní?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Běhaní? - diskuze na toto téma
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak často cvičíte? A chodíte třeba běhat ( i teď v zimě) nebo cvičíte doma? Já totiž bohužel fakt nemám čas na to, abych chodila nějak plánovaně a pravidelně, mám toho opravdu hodně. Jinak bych se chtěla zeptat, co si myslíte o domácí posilovně? Vyplatí se? Máte doma některá?


Klára | 15.3.2021 18:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Běhaní?
Domácí posilovnu bych si také moc přála mít doma, ale vybavit si takovou domácí posilovnu bude asi hodně drahé nebo ne?

Odpověď
Iveta | 20.3.2021 20:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Běhaní?
Nemusí být. To vše záleží na tom, co přesně tam chcete mít. Já si kupuji vždy z ušetřených peněz postupně vybavení. Nemusíte to mít vybavené hned. Koupila jsem si dobrý rotoped za 10 tisíc, běhací pás za 30 tisíc a teď se chystám koupit vibrační desku.

Odpověď
Klára | 22.3.2021 21:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Běhaní?
A s tím rotopedem za 10 jste opravdu spokojená? Kde jste ho koupila? Má to nějakou nosnost?

Odpověď
Iveta | 24.3.2021 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Běhaní?
Jsem s ním hodně spokojená. Za deset tisíc i s dopravou zdarma až domů https://www.fitham.cz/housefit-tiro-70 Navíc má velkou nosnost 150 kg, magnetickou brzdu a 9 kg setrvačník. Jezdí se na něm dobře, je vybaven i velký přehledným LCD displejem.

Odpověď
Ivona K. | 26.3.2021 00:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Běhaní?
Za dobu karantény a vládních opatření máme doma https://www.fitham.cz/volne-stojici-hrazda-bradla, věci na posilování, co vy?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné