Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Sklo na mobil

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Sklo na mobil - diskuze na toto téma
Ahoj holky, chci se zeptat na vaš nazor, mozna i zkušenosti... Dostala jsem nový mobil. Je super, byl drahý a proto potřebuju koupit kvalitní sklo. Jaké je nejlepší? A kde koupím?


Kika | 28.1.2021 19:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sklo na mobil
Ahoj, taky jsem letos dostala novej mobil, ale k tomu mi ježíšek donesl i sklo... Věděl moc dobře proč :D Já jsem na to děsná... Jinak mám tento https://www.mobilpouzdra.cz/3mk-tvrzena-premiova-skla. Jsou to super tvrzená skla. Mrkni na to a vyber si podle svýho mobilu.

Odpověď
Janina | 25.2.2021 19:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sklo na mobil
Jo? Hele, tak super, tohle sklo vypadá hodně dobře... Je odolný? Ale jakože fakt odolný? Já jsem šílenec, mobil věčně na zemi, tak fakt potřebuju odolnost...

Odpověď
Renča | 10.5.2021 13:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sklo na mobil
Ta skla jsou hodně odolná, hlavně nekupuj fólii, tam je ta ochrana fakt minimální :/. Hodně velký výběr těch ochranných skel mají tady na tomto eshopu, odkud jsem si ho objednávala https://www.student-eshop.cz/ochranna-skla

Odpověď
Ester | 25.3.2021 18:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sklo na mobil
Ahoj, já to 3MK sklo mám a ano, je odolný. Nejvíc, co jsem měla. Super prostě. Díky němu mám pořád ještě kompletní mobil :-D Já jsem děsná na ty mobily...

Odpověď
Renča | 23.5.2021 19:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sklo na mobil
Taky jsem spíš za ty skla než fólie. Já mám teda sklo přes student-eshop a s tím jsem spokojená. Měla jsem i jiné, ale začalo se mi hrozně brzo odlepovat a nevypadalo na tom telefonu hezky.

Odpověď
Majka | 25.5.2021 17:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sklo na mobil
Dívala jsem se na netu a ta ochranná skla jsou teda dost drahá :O

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné