Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Plodnost mužů

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Plodnost mužů - diskuze na toto téma
Ovlivňuje u muže něco plodnost? Například vitamíny nebo životní styl? Dá se tomu jít nějak naproti?


Kata | 11.2.2021 12:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plodnost mužů
Můj muž, když se nám dlouho nedařilo, začal užívat přírodní doplněk stravy, který mužům pomáhá s libidem a plodností. Musím říct, že od té doby máme mnohem lepší sex a už se nám konečně zadařilo a jsem těhotná :-)

Odpověď
Jana | 16.2.2021 18:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plodnost mužů
Opravdu? o jaký doplněk stravy se tu prosím jedná přesně?

Odpověď
Kata | 19.2.2021 19:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Plodnost mužů
Jedná se o přírodní doplněk stravy Amarex Men Complex, který můžete objednat z internetového obchodu https://www.amarex.cz/ Doplněk při dlouhodobém užívání pomáhá mužům s plodností a celkově pomáhá k lepšímu sexuálnímu styku. Přitom jedna tableta vychází jen na 11 Kč. Už po 5 dnech bylo na manželovi poznat, jak se do sexu zase hrne a byl tak celkově víc aktivní, hodně mu to povzbudilo libido.

Odpověď
Ivona K. | 25.3.2021 23:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plodnost mužů
Dobrý večer, partner, užívá hodně doplňků stravy a musím říct, že i tak neměl dobré vyšetření na spermiogramu. Co s tím? řešit další vyšetření, řešíme problémy s ivf-zlin.cz, co vy? Poradíte nám?

Odpověď
Radek | 9.2.2023 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plodnost mužů
Je to už skoro rok, co jsem začal mít problém s erekcí. Několikrát mi uvadnul přímo při souloži, ale také se mi několikrát stalo, že jsem ho dlouhou nemohl postavit. Několikrát mi to už i soulož překazilo. Jak ho zase probudit k normálnímu životu a fungování?

Odpověď
Jirka | 13.2.2023 00:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plodnost mužů
Jo tohle se mi začalo stávat, když jsem toho měl v práci přespříliš a celkově jsem i zanedbával spánek a pravidelné jídlo a hlavně i pohyb. No co chcete dělat, prostě jsem vyzkoušel prášky na erekci a ono to funguje tak dobře, že si je beru i teď i když jsem se zklidnil a erekci měl už celkem normální. Jenže díky práškům na erekci je mnohem pevnější a vydržím dýl.

Odpověď
Radek | 18.2.2023 09:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Plodnost mužů
Byl by jste tak hodný a poradil mi, které ty prášky na erekci vám opravdu fungují? Co bych teda měl vyzkoušet?

Odpověď
Jirka | 22.2.2023 22:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Plodnost mužů
Rychle mi vždy zaberou prášky na erekci https://www.supererekce.cz/9-ardorin Po tom co si je vezmu, tak je připravený během chvilky, ale hlavně to taky vydrží dlouho účinkovat.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné