Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Fermentovaný čaj - Kombucha

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Fermentovaný čaj - Kombucha - diskuze na toto téma
Zdravím, kupujete si prosím někdo fermentovaný čaj? jednu jsem to někde v baru ochutnala a nebylo to špatné. Nevíte kde ho koupit?


Klára | 25.2.2021 16:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fermentovaný čaj - Kombucha
Pravidelně si kupuji kombuchu, fermentovaný čajový nápoj. Kupuji si ji ze stránky https://www.jztferments.cz/ a určitě ji vám můžu doporučit. Nejraději ji mám opravdu pořádně ledově vychlazenou. Dřív jsem si sem tam večer dala skleničku vína, ale teď už si dávám vždycky kombuchu. Mám i dobrý pocit z toho, že kombucha je velmi zdravá díky tomu, že obsahuje spoustu vitamínů, antioxidantů a probiotik.

Odpověď
Veronika | 16.6.2022 02:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Fermentovaný čaj - Kombucha
Tak to jsme na stejné vlně. Každý den si dávám miso, protože si ho dokáži přirpavit teplé v práci, takže je to rychlá svačina. Stačí jen zalíte teplou vodou a promíchat. Naučila jsem se tak díky tomu pravidelně jíst, s tím jsem totiž před tím měla problém, protože se mi nechtělo nic složitě připravovat. Miso pasta je však hotová rychle a má to svoji velmi zajímavou chuť. Navíc si tak můžete doplňovat zdraví prospěšné vitamíny.

Odpověď
Jiřina | 15.6.2022 01:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fermentovaný čaj - Kombucha
Tak už jsem také pronikla do těchto zajímavých pokrmů a hodně si užívám chutě femrentovaných jídel. Jaké máte osvědčené recepty a jídla z fermentované zeleniny a třeba i nápojů? Ráda zkouším nové věci.

Odpověď
Vernika | 16.6.2022 02:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Fermentovaný čaj - Kombucha
Tak to jsme na stejné vlně. Každý den si dávám miso, protože si ho dokáži přirpavit teplé v práci, takže je to rychlá svačina. Stačí jen zalíte teplou vodou a promíchat. Naučila jsem se tak díky tomu pravidelně jíst, s tím jsem totiž před tím měla problém, protože se mi nechtělo nic složitě připravovat. Miso pasta je však hotová rychle a má to svoji velmi zajímavou chuť. Navíc si tak můžete doplňovat zdraví prospěšné vitamíny.

Odpověď
Jiřina | 17.6.2022 01:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Fermentovaný čaj - Kombucha
Miso pasta je co prosím přesně?

Odpověď
Veronika | 19.6.2022 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Fermentovaný čaj - Kombucha
Miso se připravuje ze sóji a dalších luštěnin, které jsou fermentované. Má to svoji skvělou specifickou chuť, takže určitě doporučuji vyzkoušet. Já jsem začínala na degustační sadě https://www.eshop.kojibakers.cz/degustacni-sada-miso-lokalni/ a hned jsem si ho zamilovala.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné