Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Vodni kamen

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vodni kamen - diskuze na toto téma
Ahoj chci se zeptat co pouzivate na vodni kamen na wc,mame strasne tvrdou vodu a i kdyz ho umyvam casto,tak se mi tvori v mise vodni kamen.


Linda | 9.3.2017 13:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vodni kamen
Ahoj já používám dezisan a jsem s ním spokojená,výborná věc na vodní kámen. Také jsem s tím bojovala dlouho. A má všestranné využití můžeš si tím umýt celou koupelnu.A je dobrý i na plísně.

Odpověď
Vendy | 9.3.2017 13:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vodni kamen
Jo tak o plisni ani nemluvim mame plastova okna a obcas se mi okolo oken zacla delat plisen,predtim jsme meli dreveny a nic takovyho jsme nemeli. A koupim to normalnev drogerce jo?

Odpověď
Linda | 9.3.2017 13:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vodni kamen
V drogerii teda nevím,můžeš se zkusit zeptat já to kupuji na www.guaa.cz,kupuji si tam více věcí. A domluva je rychlá a většinou to mám do 2 dnů doma.

Odpověď
Vendy | 9.3.2017 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vodni kamen
Zkusim se tedy zeptat u nas v drogerce a kdyby to nemely,tak se na to podivam na tech jejich strankach. Diky

Odpověď
Mirka | 31.3.2023 20:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vodni kamen
Snažila jsem se vždy dokonale vše vyčistit a to vlastně i od vodního kamene. Hlavně baterie v koupelně a ve dřezu. Nikdy se mi to ale nepovedlo. Až když k nám začala chodit pravidelně firma na úklid https://www.uklidostravacz.cz/ , tak se nám to začalo zase vše pěkně lesknout.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné