Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Domácí šťávy

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Domácí šťávy - diskuze na toto téma
Čau holky, zajímalo by mě, co si děláte doma za šťávy, z čeho, co na to používáte a tak všecko. Je jaro a tak nějak jsem se pustila do toho zdravého života, tak mě to všechno zajímá.


Jitka | 18.3.2017 22:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Nejlepší jsou třeba nějaké smoothie z chia semínek. Můj oblíbený recept - kokos, mango a chia semínka. Všecko dáš do nějakého lepšího odšťavňovače a je to hotovo za pár chvilek.

Odpověď
Klara | 19.3.2017 22:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
A kterýpak odšťavňovač to třeba zvládne? Ten můj by tohle nezvládnul myslím si.

Odpověď
Jitka | 20.3.2017 22:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Domácí šťávy
Můžeš se podívat semka www.jakbydlet.cz/clanek/498_test-odstavnovacu-2015.aspx - to jsou opravdu kvalitní odšťavňovače. Já si z tama vybrala tu co to tam vyhrává - Sana 808.

Odpověď
Klara | 22.3.2017 17:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Domácí šťávy
Mě se spíše zalíbil tenhle https://www.eujuicers.cz/odstavnovac-sana-juicer-euj-707-plus-cervena . Ale tak je to od stejné značky, takže věřím, že neprohloupím.

Odpověď
Jitka | 23.3.2017 10:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Domácí šťávy
To určitě ne. Sana je fakt poctivá v tomhle.

Odpověď
Evička | 30.3.2017 21:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Souhlasím s Jíťou, pijeme celá rodina. Mám velký mixér, ne smoothie, a nosím si i do práce na svačinu.

Odpověď
Karolína | 20.8.2017 16:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Domácí šťávy
Evi,záleží na tom, jakou značku mixéru si koupím, anebo to je úplně jedno?

Odpověď
Maruška | 23.8.2017 11:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Nebo malinový z těchto receptů: https://www.ewita.cz/6-receptu-na-osvezujici-mlecne-koktejly/

Odpověď
Jitka | 19.9.2017 20:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Vyrábíte si džusy i ze zeleniny?

Odpověď
Eliška | 24.9.2017 16:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Na výrobu domácích šťáv bych si ráda pořídila odšťavňovač. Našla jsem si od Oravy nějakou novinku s LCD displejem, vylisuje jeden litr šťávy, stojí necelé čtyři tisíce, což se mi nezdá zase až tak moc. www.orava.eu/cs/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavnovace/item/986-odstavnovac-os-111

Odpověď
Limetka | 31.1.2018 22:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Taky si dělám tuhle kombinaci. Hodně toho teď nacházím na youtube. Předevčírem jsem si dělala tuhle dobrotku https://youtu.be/P8Bcf-EL3ns.

Odpověď
Magda H | 15.9.2021 16:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Děti jsou na moje domácí šťávy úplně ulítlé. V poslední době je ale jejich (a přiznám se že u můj) oblíbenec limetková šťáva s trochou výtažku Bergamotu www.atlaso.cz/co-je-bergamot-a-k-cemu-je-dobry/. Díky tomu je to zdravé, neobyčejné a dodá to tomu takový šmrnc. V létě to bylo ještě luxusnější s ledíkem, na horké dny ideálka. Ale dá se to pít vlastně kdykoli :-)

Odpověď
Káťa | 28.3.2017 19:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Já narazila na dobrý článek s oravou odšťavňovačem: https://www.ewita.cz/povanocni-detox-vas-dostane-zpet-do-formy/

Odpověď
Petra | 29.4.2017 14:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Ahoj rada bych nejakej smoothie mixer za dobre penize.

Odpověď
Katka | 29.4.2017 15:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Ahoj já mám doma tenhle a je super https://www.tipa.eu/cz/mixer-stolni-smoothie-catler-pb-4010/d-157915/

Odpověď
Petra | 29.4.2017 15:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Domácí šťávy
A je vazne dobre?Nestoji zase tak malo tak by mel neco vydrzet.Mixujes s nim kazdy den?

Odpověď
Katka | 29.4.2017 15:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Domácí šťávy
Mixuji s ním každý den ,dělám v tom i malému ovocné pyré. Za mě spokojenost,je sice trochu dražší,ale rozmixuje mi i krásně veškerou zeleninu.

Odpověď
Petra | 29.4.2017 15:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Domácí šťávy
Ok poridim si ho a uvidim.Snad budu spokojena

Odpověď
Linda | 27.6.2017 17:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Já si teda dělám spíš smoothie (miluju tu dužinu), ale často i šťávy. Snažím se používat sezóní ovoce.

Odpověď
Penny72 | 28.6.2017 22:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
strašně miluju šťávy jen z jednoho druhu ovoce, ráda si vychutnám tu jedinečnou chuť, každého druhu a upřímně, kombinování mi nkdy moc nedopadlo

Odpověď
Caroline | 29.6.2017 11:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Mám na lednici vylepenou stračně pěkně zpracovanou grafiku od Světa zdraví, už jsem si zvyklan nakupovat podle toho..asi si k tomu ještě přidám něco, kde bude co jaké ovoce obsahuje, libí se mi, že by to bylo edukativní pro děti.

Odpověď
Avelinne | 29.6.2017 11:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
užití sezoního ovoce chválím .) nezapoměń i na zeleninu ;)

Odpověď
Luca | 24.7.2017 18:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Poradíte nákup levného mixéru, nebo smoothie a receptů na netu? Ne žádných, které jsou nákladné na suroviny.

Odpověď
Karin | 8.8.2017 18:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Holky, odšťavňovač rozhodně doporučuji, hlavně teď, když nám začalo naše ovoce a zelenina.

Odpověď
Karin | 25.8.2017 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Ještě jsem chtěla doplnit, že mám starý odšťavňovač po mamince a úplně stačí a hlavně slouží.

Odpověď
KašíkováV | 1.11.2018 12:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Vyrábíte doma domácí džemy nebo spíše kupujete? Našla jsem džem dnes na internetu,Relax 100% z ovoce,který je bez přidaného cukru..zkoušel ho někdo?

Odpověď
Nela | 20.11.2018 21:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Dobrý den, za sebe můžu říct že je naprosto báječný! Na marmeládu ani na džemy moc nejsem ale tenhle jsem si zamilovala. Co se výroby týče tak to jsem zkoušela jednou, vyrobit domácí džem a nedopadlo to dobře :D Od té doby už se do toho nepouštím, a raději koupím :D

Odpověď
KašíkováV | 22.11.2018 21:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Domácí šťávy
Obávám se, že kdybych se do výroby pustila tak také nedopadnu nijak valně… zkoušela jste všechny příchutě?

Odpověď
Nela | 24.11.2018 19:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Domácí šťávy
Všechny úplně ne, ale z těch co ano tak mi chutnaly

Odpověď
KašíkováV | 26.11.2018 22:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Domácí šťávy
Já sem objednala černý rybíz a višeň tady https://www.rohlik.cz/hledat/Relax%20100%25%20z%20ovoce?_ref=whisper&companyId=1

Odpověď
Michaela | 24.12.2018 21:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Domácí šťávy
to já kupuji spíše tady ten www.relax.cz/100-z-ovoce/118-jahoda, bez něj se prostě neobejdu

Odpověď
Evka | 22.1.2019 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Domácí šťávy
to my nedáme dopustit na broskev, popravdě po vyzkoušení toho 100% džemu už ty šizené džemy nikdy nekoupím

Odpověď
Veronika K. | 25.2.2019 21:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Domácí šťávy
broskev špatná vůbec není, ale přeci jen višeň mi chutná o něco více, ono všechny jsou skvělé jen tato prostě u mě vede

Odpověď
Magda | 1.12.2018 12:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Z kupovaných džusů mívám kožní problémy. PO domácích ne. Proto jsem si taky koupila kvalitní odšťavňovač a od té doby jsem ani nebyla nemocná.

Odpověď
Zuzana | 1.12.2018 20:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
To máš už asi nějaký lepší že? Chtěla bych si ho taky koupit, ale pořád váhám, protože se v nich vůbec nevyznám a nechci koupit špatně.

Odpověď
Magda | 2.12.2018 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Domácí šťávy
Mám od Kuliny- https://www.kulina.cz/odstredivy-odstavnovac-artisan-mandlova Je i pěkný designem, odšťavňuje též dobře.

Odpověď
Michaela | 24.12.2018 21:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
já ten relax zkoušela a od té doby jsem si na něm zasedla, chutná velice skvěle!

Odpověď
Evka | 22.1.2019 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Míšo, nám chutná ten Relax 100% broskev, cenu jsem teda čekala vyšší, tak to vždy beru ve velkým

Odpověď
KlaraJunkova | 25.3.2019 09:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Domácí šťávy
já ji kupuji v supermarketu Albert, mají to tam levné a všechny příchutě vždy, jinak já nejvíce mám ráda višnovou

Odpověď
Lucie89 | 15.4.2019 13:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Ahoj, no já hodně dělám doma dětem smoothie z ovoce a zeleniny. Je mnoho variací a tak pokaždé ho udělám jinak. Jestli jsi nováček, tak poradím stránku https://www.mimikucharka.cz/smoothie-recepty-1-cast/ , kde je hezky napsáno co a jak a jsou tam právě inspirace na různé variace. Mou nejoblíbenější je červená řepa s banánem.

Odpověď
Petra Valášková | 24.7.2019 22:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Domácí šťávy
Zeleninové šťávy si doma občas taky děláme. :) Většinou na ně používám hlavně zeleninu z naší zahrady. Před dvěma lety jsme si totiž na zahradu pořídili skleník z www.skleniky-nejlevneji.cz/ a v něm pěstuji vše možné. Občas to máme i celkem problém všechno zužitkovat.

Odpověď
Radka | 4.6.2023 06:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Domácí šťávy
Taky jsem nejdřív přemýšlela o skleníku, ale nakonec jsme si objednali foliovník z https://www.vybavzahradu.cz/kategorie/foliovniky-520/a jsem spokojená, jak v něm zelenina roste. Jinak co se těch šťáv týče, tak dělám spíš z ovoce. Máme na zahradě spoustu ovocných stromů, tak z těch. Přebytek zeleniny mrazím a dělám lečo.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné