Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Kosmetika

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kosmetika - diskuze na toto téma
Holky, hledám kvalitní kosmetiku. Koukala jsem se na nabídku a nějak si nemůžu vybrat. Mám hodně citlivou pleť, tak nechci moc experimentovat... Máte osvědčený konkrétní tip?


Jitka | 3.5.2021 16:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Ahoj, mám to taky tak. A zjistila, že nejlepší je neexperimentovat. Prostě si koupit kyselinu hyaluronovou a ta se ti o pleť krásně postará. Já to tak mám. Používám tuto a super https://www.woldoshop.cz/kyselina-hyaluronova-gel-50ml-a-90-kapsli/.

Odpověď
Theresa | 3.5.2021 21:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kosmetika
Jojo, to máš pravdu :) Ale ten woldoshop jsem neznala. Ovšem, co se na něj koukám, tak nabízí opravdu super věci :)

Odpověď
kateline22 | 6.5.2021 13:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Ahoj, já mám problém se suchou pletí a pomohla mi až Mixa.. Dětem jsme vyzkoušeli několik značek a zakotvili u Hippu, který mladší snášel bez vyrážek. Jestli ti to pomůže, mrkni na www.mujletak.cz. Jsou tam nějaké články i na toto téma, myslím. (Jinak tam jsou všechny možné obchody a jejich aktuální nabídka. Docela fajn se tak dá sledovat cena třeba u té Mixy, která je jinak bez akce docela drahá) V případě citlivé pleti je ale asi dobré nekupovat hned velké balení krému, ale nejprve sehnat vzorky a podle reakce kůže si kdyžtak koupit krém celý.

Odpověď
Valounek | 10.5.2021 09:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Zkus kosmetiku z CBD. Třeba Cibdol má docela dobrou > https://www.cibdol.cz/cbd-beauty nemají sice všechno, ale takový ten základ u nich najdeš. Záleží na tom, co všechno používáš. A je možné, že jsou na netu i další firmy, které nabízejí širší portfolio produktů. :) Já tedy využívám spíš ty preventivní věci a jinak se moc nemaluji a nelíčím, takže mi ten Cibdol vyhovuje. :)

Odpověď
Majda | 10.5.2021 19:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Přemýšlím nad kosmetikou co má iuvenio. Ta mě nadchla hodně. O té jste nic neslyšely v lepším případě nezkoušely ?

Odpověď
Saša | 19.5.2021 11:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Já bych potřebovala poradit co koupit za kosmetiku pro svého přítele na růst vousů.

Odpověď
Ilona | 21.5.2021 19:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Třeba v lékárně by ti určtiě poradili.Mají tam snad všechno na různé věci.

Odpověď
Saša | 26.5.2021 12:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kosmetika
Já nerada chodím do lékárny a nevěřím jim.Samá drahá reklama co nefunguje.

Odpověď
Jarka | 22.5.2021 17:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Co česká značka Iuvenio ? jaké jsou ty jejich krémy co se týče konzistence ? Líbí se mi ta jejich technologie a zajímalo by mě jestli ji máte vyzkoušenou ?

Odpověď
Aneta | 27.5.2021 11:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kosmetika
Taky na ni mám člověče zálusk, četla jsem na ní super hodnocení a to nano sérum co mají vypadá fakt zajímavě.

Odpověď
Ilona | 29.5.2021 09:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Můj přítel používá tady tuhle sadu na růst vousů a je nadmíru spokojenej https://www.angrybeards.cz/sady/sada-pro-rust-vousu-roller--doping-a-beardroids/

Odpověď
Týna | 17.6.2021 21:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Taky mám hodně citlivou pokožku a výborně mi sedla kosmetika od iuvenia. Momentálně používám jejich krém a mycí gel a určitě budu doobjednávat další přípravky.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné