Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Different shop

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Different shop - diskuze na toto téma
Maminy, kupovala jste některá boty na e-shopu different? Mají moc hezké v nabídce... Jak je to s kvalitou? A co případné vrácení, vše probíhá ok?


Majda | 3.6.2021 07:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Different shop
Ahoooj, na tomto shopu nakupuju moc ráda :) Nikdy jsem nebyla nespokojená s nabídkou nebo dokonce s kvalitou. Navíc doručují hodně rychle. Za mě tento shop jedině doporučím.

Odpověď
Šárka | 4.7.2021 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Different shop
No, co jsem tam kupovala, tak super. Kvalita parádní, doručení rychlý, cena perfektní. Ten different shop rozhodně doporučuju.

Odpověď
Betty | 2.8.2021 22:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Different shop
Koukala jsem se tam na plavky. Hezký výběr. Máte s plavkama od tam zkušenost? Jak sedí velikosti?

Odpověď
Domča | 3.8.2021 07:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Different shop
Zrovna minulý týden jsem si tam koupila tyto https://www.different.cz/damske-plavky/tommy-hilfiger-modre-jednodilne-plavky-one-piece-bandeau_uw0uw02931-dw5. Jsou super, krásně sedí a dělají super postavu :)

Odpověď
Rose | 4.9.2021 19:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Different shop
Je, ty jsou super. Myslíš, že tam ještě plavky koupím? Jedeme na dovču až teď později, tak ještě sháním a v obchodě už nic nemají... No, na ten different musím mrknout...

Odpověď
Janinka | 5.9.2021 08:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Different shop
Jasně, že ano. Koukni https://www.different.cz/damske-plavky. Mají pořád nabídku plavek. A hezkou. A ještě mají snad i všechny velikosti.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné