Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Dětský nábytek

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Dětský nábytek - diskuze na toto téma
Kde mají hezký a kvalitní nábytek pro děti ? Ráda bych si rozšířila obzor, protože se chystám oběma dětem předělat pokojíček, tak se chci podívat, co kde mají, abych něco neobjednala a pak nenarazila na něco lepšího jak už to tak bývá :)


Hanka | 15.5.2021 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětský nábytek
Nevím co konkrétního sháníš, ale já jsem byla spokojená s výběrem, co mají tady na těch stránkách svet-pokoju.cz tak se zkus podívat jestli tam najdeš co hledáš :)

Odpověď
Radka | 24.5.2021 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětský nábytek
Hlavně postele včetně matrací a všelijaké doplňky co mi padnou do oka :)

Odpověď
Jana | 16.9.2021 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětský nábytek
Tady na tomhle místě je moc hezké ložní povlečení - https://www.nabytek-jamap.cz/kategorie/detsky-nabytek-01737/, sice to není dětský nábytek, ale na druhé straně si myslím, že pro děti je to pravé ořechová, jelikož je to samá pohádka, například Máša a medvěd nebo Ledové království, a to nemluvě o zvířátkách, která tam jsou také. Ty bych já brala jako první.

Odpověď
Denny | 25.5.2021 19:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětský nábytek
Holky, koukala jsem na ten shop a mají moc hezké věci. Líbí se mi tato postýlka https://www.svet-pokoju.cz/domeckove-postele/detska-postel-domecek-bez-vyrezu-s-matraci-zdarma/. Jak se v nim dětem spinká?

Odpověď
Hanka | 26.5.2021 18:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětský nábytek
Tak pokud koupíš kvalitní matraci, tak se jim v tom bude chrnět určitě dobře :) jinak vzhledově jsou ty domečky překrásné :)

Odpověď
Monika | 31.5.2021 20:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětský nábytek
Kupoval jste teď někdy někdo domeček pro panenky? Dá se sehnat kvalitní dřevěný za normální cenu (do dvou tisíc)?

Odpověď
Lenka | 13.10.2021 11:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětský nábytek

Odpověď
Dominika | 8.5.2023 05:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětský nábytek
Ahoj, já jsem vybrala nábytek pro syna do pokjíčku z finecase.cz/detske-pokoje/ . Nelíbí se mi takový ten dětský, bílý nábytek, který je jen na chvíli. Jednak to není kvalitně nic moc a pak až dítě trochu povyroste, tak bude chtít jiný. Proto jsem koupila poctivý dřevěný nábytek a nějaké barevné dětské boxy, u kterých nebude výměna tak finančně náročná, až se nebudou synovi líbit.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné