Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Plenky?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Plenky? - diskuze na toto téma
Ahoj holky :) Měla bych na vás dotaz... Vybírám plenky, jaké budeme kupovat. Nechci experimentovat, ale koupit kvalitní na jistotou. Jaké jsou podle vás nejlepší?


Zorka | 23.5.2021 16:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Ahojky, to děláš dobře. My jsme bohužel museli zkoušet, než jsme přišli na to, které plenky jsou nejlepší a nám sednou nejvíc. Za nás mohu doporučit plenky Bella Happy. Ty se nám osvědčily nejvíc. Měkké, absorbční a hlavně nepromokavé. Mají taky hodně široký výběr velikostí.

Odpověď
Vikky | 30.6.2021 08:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Hele a kde ty plenky koupím? U nás v drogerce je nemají :( Koupím na netu? Nebo kde je kupuješ?

Odpověď
Hanula | 23.7.2021 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Ahoj, já jsem je kupovala u nás v lékárně. Tam je měli. Ale je to teda nemocniční lékárna, takže dobře zásobená. Ale na netu ty Bella Happy taky seženeš :)

Odpověď
Lada | 29.8.2021 13:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Plenky?
Aha, vidíě, lékárna... To mě nenapadlo. Musím se na ně zeptat tam :)

Odpověď
Alice | 29.9.2021 12:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Plenky?
Já jsem je u nás kupovala v němocniční lékárně. Tam je mají a vždycky docela zásobu. Takže já chodím tam.

Odpověď
Zita | 30.6.2021 19:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Ahoj holky, taky přidám svou zkušenost. My kupujeme plenky Bambo Nature, ty jsou super :) Měkké, krásně savé, docela dost vydrží. Na noc jedna a super.

Odpověď
Šárka | 1.8.2021 11:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Musím teda říct, že plenky https://www.abena.cz/bambo-nature-detsky-sortiment/ jsem neznala, ale dala jsem na rady a zkušenosti a plenky jsou to super. Jsem s nima spokojená moc.

Odpověď
Beata | 26.10.2021 18:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
My jsme začínali s těmito plenkami https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/before-newborn-2. A u značky jsme zůstali. Perfektně se nám tyto plenečky osvědčily. Ony mají i výřez na pupík, a to je taky super pomocník.

Odpověď
Rose | 26.11.2021 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Kupuješ od nich i další produkty pro děti? Jako je ta kosmetika?

Odpověď
Lia | 2.2.2022 12:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Nepoužíváte eco plenky ? Rozhoduju se jakou značku vzít a vůbec nevím, kterou vybrat, tak budu ráda za vaše postřehy a názory :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné