Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Lubrikační gel na anální sex

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Lubrikační gel na anální sex - diskuze na toto téma
Prosím vás, četla jsem, že jsou na anální sex speciální lubrikanty. Mohla bych se zeptat v čem je rozdíl ?


Jana | 5.7.2021 22:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Lubrikační gel na anální sex
Rozdíl je v tom, že na rozdíl od ostatních gelů, které jsou na běžný sex nevysychá, tudíž zaručuje neustálou klouzavost. Je totiž docela nepříjemné když to zrovna při tomto drhne.

Odpověď
Angela | 4.1.2022 22:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Lubrikační gel na anální sex
Na anální sex vybírám jedině tady ty lubrikanty https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/lubrikacni-gely-pro-analni-sex

Odpověď
Sandra | 3.2.2022 09:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Lubrikační gel na anální sex
Projela jsem si ten eshop e-kondomy a narazila jsem na zajímavý lubrikant na zúžení vagíny, nemáte ho vyzkoušený taky ?

Odpověď
Angela | 18.2.2022 23:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Lubrikační gel na anální sex
Mám ho vyzkoušený a patří moje nejoblíbenější. Sex je s ním mnohem intenzivnější !

Odpověď
Simona | 4.3.2022 09:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Lubrikační gel na anální sex
Jsou i lubrikační gely, co jsou určené na vibrátory ?

Odpověď
Angela | 4.3.2022 16:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Lubrikační gel na anální sex
Ano, tak jak jsou na něj dezinfekční přípravky, tak jsou i lubrikanty, ale já osobně používám gel jaký chci, nic spešl ;)

Odpověď
Simona | 15.3.2022 17:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Lubrikační gel na anální sex
Koupila jsem si ten na zúžení vagíny co tady o něm baby psaly a to je teda něco. Vůbec jsem nic takového nečekala a prožitek byl teda maximální.

Odpověď
Monča | 15.9.2022 01:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Lubrikační gel na anální sex
Holky mockrát vám děkuju za tipy. Já jsem si právě dlouho myslela, že normální lubrikační gely, které se dají koupit třeba z https://www.luxusni-vibrator.cz/lubrikacni-gely/c7 jsou právě vhodné i na anální sex. Tak teď jste mě pěkně vyvedly z omylu. Přítel právě nedávno přišel s tím, že by chtěl zkusit anál, tak si asi nějaký takový speciální lubrikant taky budeme muset sehnat.

Odpověď
Veronika | 11.12.2023 09:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Lubrikační gel na anální sex
Doporučíte mi prosím někdo ten správný lubrikační gel, který by tam dole nedráždil a hlavně by šel taky normálně potom umýt? Nějak mám problém sehnat kvalitní lubrikační gel...

Odpověď
Vendula | 13.12.2023 06:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Lubrikační gel na anální sex
Kvalitní lubrikační gel to je prostě základ. Základ, když si chcete užívat vzrušující chvíle komfortně. Takže kdyby měla radit, tak bych určitě doporučila vyzkoušet https://www.flagranti.cz/lubrikacni-flagranti-premium-nature-passion-p-26748.html

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné