Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Tip na stěhováky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Tip na stěhováky - diskuze na toto téma
Ahoj maminky, za chvíli nás čeká velké stěhování z bytu na vlastní domeček (jupii) ale trochu plaveme ve stěhovacích firmách. Z minulosti s nimi nemáme moc dobré zkušenosti, tak bychom tentokrát chtěli někoho skutečně spolehlivého a příjemného. Máte tip na nějakou takovou firmu?


Magdaléna | 5.6.2021 11:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tip na stěhováky
Ještě bych možná doplnila - od kamaráda máme doporučení na tuto firmu, že s nimi před několika lety stěhoval www.stehovani-kvalitne.cz/cenik-stehovani.html neznáte ji někdo?

Odpověď
Carolka | 22.12.2021 14:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tip na stěhováky
Ahojky, to mě moc mrzí ta špatná zkušenost se stěhováky. Věřím ale, že se ta ochota a služba určitě už posunula, protože přeci jen jde o jejich reputaci a s takovou by moc daleko nedošli. Já osobně mám pozitivní zkušenost se stěhováky ze https://stehovanikoruna.cz/ . Zavolali jsme jim, domluvili schůzku, přijeli, všechno jsme nějak probrali, jak to bude probíhat, co teda očekáváme atd. no a sjednali jsme termín a bylo hotovo. Přijeli, začali balit a stěhovat. Všechno bylo bez problémů, nic se nerozbilo, neztratilo, kluci byli milí, rozestavěli nám to dle našich představ a během jednoho dne hotovo.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné