Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Zdravé kvašení

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Zdravé kvašení - diskuze na toto téma
Zdravím, četla jsem už několika článků o tom, jak moc zdravá je fermentovaná zelenina. Jakou máte zkušenost s její chutí?


Aneta | 23.6.2021 22:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zdravé kvašení
To by mě taky hodně zajímalo. Také jsem slyšela o tom, že fermentovaná zelenina je velmi zdravá, ale nevím přesně, jaké účinky to na naše zdraví má. A jíte to někdo pravidelně?

Odpověď
Petra | 24.6.2021 22:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zdravé kvašení
Ano, já jím fermentovanou zeleninu každý den. Velmi jsem si oblíbila kvašenou zeleninu ve formě kimchi, které je velmi zdravé. Je hlavně prospěšné pro zažívací trakt, protože obsahuje probiotika. Má ale celou řadu dalších zdravotních benefitů, například je prospěšné i pro kardiovaskulární systém nebo imunitu.

Odpověď
Aneta | 25.6.2021 14:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zdravé kvašení
A kde bych to kimchi mohla sehnat? Se zažíváním mám docela dlouho problémy, takže bych to určitě ráda vyzkoušela.

Odpověď
Petra | 26.6.2021 23:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Zdravé kvašení
Objednávám si kimchi pravidelně ze stránky https://www.kimchiclub.cz/ . Vyrábí ho v Česku z lokálních surovin a je velmi dobré. Já jsem i členkou jejich klubu, díky kterému můžu čerpat několik benefitů. Například mám dopravu zdarma, výrazné slevy na produkty a taky pohlcovač pachů do lednice.

Odpověď
Emula87 | 29.2.2024 19:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zdravé kvašení
U nás doma si z omáček nejlépe asi stojí www.mlsnavarecka.cz/klasicka-koprova-omacka-se-smetanou/ koprová omáčka, kterou dělám ještě podle starého receptu co mi předala tchýně. Ona ji vždy tak moc dobře uměla, ale dle mě to teda bylo tím vínem co do něj přilévala. Ale to tajemství mi nestihla říct.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné