Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Dárek k narození mimi

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Dárek k narození mimi - diskuze na toto téma
Ahoj mamky :) Měla bych dotaz... Co koupit kamarádce jako dárek k narození mimi? Hodí se třeba plenky? Nebo potřeby pro mimi?


Uršula | 30.6.2021 12:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárek k narození mimi
Ahoj, jasně, to je super nápad :) Víš, jakou značku kamarádka používa? Nebo jakou mimi koupila?

Odpověď
Danička | 8.7.2021 09:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárek k narození mimi
Ahoj, skvělé je udělat plenkový dort - koupí se plenky, smotají do ruličky a postupně je k sobě skládáš jako patrový dort. Dovnitř třeba nějaké sensitive vlhčáky. Je to dárek, který vypadá pěkně a je potřebný. Za sebe doporučuji na miminko plínky Bella Happy, mají výřez na pupík, doporučila mi je kamarádka a nemohla jsem si je vynachválit, tak doporučuji dál :-) Mají je ve velkých krámech, na mallu, alze. Vlhčáky jsem kupovala té samé značky, mám ráda, když je to vše pod jednou značkou.

Odpověď
Zuzka | 25.12.2021 21:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dárek k narození mimi
Holky, tak moc díky za info :) Ten plenkový dort jsem udělala a měl fakt obrovský úspěch :) Koupila jsem ty plenky od Bella Happy a fakt jsem se trefila :)

Odpověď
Petr | 9.7.2021 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárek k narození mimi
Nechal jsem své manželce po narození dcery poslat kytici růží. Byla mile překvapená.

Odpověď
Pavla | 14.7.2021 18:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárek k narození mimi
Určitě ji to taky hodně potěšilo. Od koho kytka prosím byla?

Odpověď
Kája | 16.7.2021 13:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárek k narození mimi
Petře, od koho kytice byla a hlavně jak byla obdarovaná spokojená?

Odpověď
Petr | 24.7.2021 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dárek k narození mimi
Kytice bala z e shopu www.florea.cz. Objednával jsem u nich už párkrát a obdarovaná byla vždy spokojená. Jsou opravdu výborný, mají jako jediní prodejci květin Zlatý certifikát.

Odpověď
Josef | 27.7.2021 18:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dárek k narození mimi
Mají opravdu kladné recence, koukal jsem na jejich stránky. Pokud se vyskytne sebeměnší problém snaží se ho vyřešit ihned. A co je pro mě důležité, profesionálně mě poradili s výběrem.

Odpověď
Viktor | 29.7.2021 17:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Dárek k narození mimi
Za mě vše proběhlo rychle a jednoduše. Obdarovaná moje přítelkyně byla velmi mile překvapena, květiny se líbily a dlouho vydržely čerstvé.

Odpověď
Jiří | 31.7.2021 16:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Dárek k narození mimi
Super tip, jak přítelkyni překvapit. Takto jsem jí nikdy kytku ještě nedaroval. Zkusím jí jí nechat poslat kurýrem. Samozřejmě, že od Florea.

Odpověď
Zuzana | 14.7.2021 20:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárek k narození mimi
No, já nevím, ale já sama bych plenkový dort nedělala. Asi na to nemám nějak buňky něco takto tvořit. Já bych koupila prostě balík nebo dva kvalitních plenek. Pokud nevíš jaké koupit, doporučuju koupit plenky značky Bella Happy. Ty jsou super, my s nimi máme nejlepší zkušenosti.

Odpověď
Kamila | 25.7.2021 16:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárek k narození mimi
Tak jsem na ty Bella Happy koukala a vypadají dobře. Jakou velikost do toho dortu zvolit? Velikost 0 nebo ty 1čky?

Odpověď
Jiřka | 29.8.2021 14:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dárek k narození mimi
á bych volila velikost 1... Stejně ten plenkáč do porodnice nepotáhne :) A doma jako když najdeš :)

Odpověď
Kamča | 28.9.2021 22:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dárek k narození mimi
Jojo, tak jsem nakonec koupila ty 1cky https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/newborn-4. A super, kamoška byla nadšená. A sedí krásně ty plenky. Takže super a díky moc za rady.

Odpověď
Atka | 16.10.2021 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dárek k narození mimi
Kup velikost 1, určitě. Ta se neztratí. A taky když koupíš Bella Happy, tak ta velikost 1 má výřez na pupík :) A to fakt ocení :)

Odpověď
Žaneta | 26.11.2021 21:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dárek k narození mimi
Rozhodně neztratí. Ale jako musím říct, že my jsme měli nachystanou velikost 1, ale nakonec manžel narychlo dokupoval velikost 0, pač malej byl menší. Necelý tři kila a tahle velikost byla nejlepší.

Odpověď
Irena | 31.1.2022 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Dárek k narození mimi
A od Bella Happy kupujete jen plenky nebo i ostatní sortiment pro mimi?

Odpověď
Pralinka | 27.2.2022 18:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Dárek k narození mimi
Ahoj, výborné jsou jejich vlhčené ubrousky. Myslím ty na vodní bázi https://www.levneplenkydada.cz/Bella-Baby-Happy-vlhcene-ubrousky-Aqua-Care-56-ks-d12528.htm a ty jsou teda fakt bezvadný. Krásně nám vyhovují.

Odpověď
Miška | 27.7.2021 08:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárek k narození mimi
Když jsem dělala sestře plenkový dort, tak jsem zvolila značku https://www.abena.cz/bambo-nature-detsky-sortiment/. Tu jsme měli i my a moc se nám osvědčila. Ale nevím, je to jen moje zkušenost, jiné maminky mají třeba jiné rady :)

Odpověď
Sanny | 1.8.2021 11:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárek k narození mimi
Jasně, je to tak. Plenek je opravdu celá řada. Jako myslím značek... Proto bude mít každá maminka jiný názor. Já ale osobně teda musím říct, že Bambo Nature jsou super plenky. My už jsme na pants a nemůžu si stěžovat.

Odpověď
Zuzana | 4.10.2021 16:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárek k narození mimi
Na kolik ty plenky Bambo Nature přijdou? A koupím je kde? V drogerii jsem je nenašla...

Odpověď
Valinka | 5.10.2021 16:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dárek k narození mimi
A tak se mrkni na jejich web https://www.abena.cz. Tam najdes celou jejich nabídku i s cenama. A můžeš si je tam rovnou objednat :)

Odpověď
Ivana | 28.10.2021 08:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárek k narození mimi
Ahoj, ty s plenkami Bambo Nature máš osobní zkušenost? Jak se ti pro mimi osvědčily?

Odpověď
Vikky | 2.9.2021 19:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárek k narození mimi
Ahoj, máš prosím tip, kde ty Bambo Nature koupím? Kde je určitě mají? Ať jdu na jistotu...

Odpověď
Radka | 29.11.2021 10:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárek k narození mimi
Jasně, není problém :) Podívej se sem https://www.abena.cz/, tady je koupíš určitě :)

Odpověď
Vikki | 1.1.2022 17:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dárek k narození mimi
Jo, díky moc. Koupila jsem na shopu abena. Poholný, vše na jednom místě. Koupila jsem tam i další potřeby :) Díky moc.

Odpověď
Františka | 4.8.2022 06:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárek k narození mimi
Ahoj, já jsem kupovala kamarádce pleny. Oblečení a hraček měla dost, takže pleny + třeba kosmetiku. Prostě takové ty spotřební věci, které by si stejně časem musela koupit. U těch plen bych volila spíš větší velikost. Z těch 1 i 2 mimčo rychle vyroste. Kamarádce jsem pak ještě objednala tento náramek https://www.trzistestesti.cz/naramky/naramek-spojeni/ , abych dala něco i přímo jí na památku :-) .

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné