Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf, zítra Valérie
Vyhledávání

Diskuse - Afrodiziaka a feromony

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Afrodiziaka a feromony - diskuze na toto téma
Fungují podle vás afrodiziaka a feromony? Nebo je to jen o tom pocitu v hlavě?


Klára | 9.7.2021 12:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Afrodiziaka a feromony
Afrodiziaka fungují, ale podle mě záleží, jaká si koupíte. Sama mohu přiznat, že jsem jich vyzkoušela několik, než jsem našla ta, která mě dokáží rozpálit. Díky tomu si s přítelem můžeme užívat, tak jako když jsem se s ním poznala.

Odpověď
Markéta | 13.7.2021 21:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Afrodiziaka a feromony
A jak jste vybrala ta správná, která fungují? Zkoušela jste než jste na ně narazila?

Odpověď
Klára | 15.7.2021 11:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Afrodiziaka a feromony
V podstatě ano. Ale natrefila jsem hned u třetích na funkční, které mě dokáží rozpálit. Perfektní jsou https://www.e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/hot-ero-energy-drops-taurin-guarana-30ml Stačí jen pár minut před, si nakapat pod jazyk cca 30 kapek a držet co nejdéle. Potom polknout. Sama uvidíte, jak na partnera naskočíte.

Odpověď
Alča | 28.8.2023 06:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Afrodiziaka a feromony
Možná, že je to jen o pocitu v hlavě, ale na tom nezáleží. Důležitý je, že to funguje :-D . Já si kupuju Liboost SENZA medical z damiány pravé z https://www.senzamedical.cz/znacka/senza-medical/ a jsem spokojená. Manžel je taky spokojený, takže nám po dlouhé době v ložnici zase klape. už jsme z toho začínali být oba takoví nervózní a přišlo mi, že jsme se jeden druhému i dost odcizili.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné