Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Ucpaný odpad v kuchyni

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Ucpaný odpad v kuchyni - diskuze na toto téma
Dobrý den, zase se mi ucpal odpad, a to co jsem s tím dělala před tím, už nepomáhá. Zkoušela jsem hydroxid i zvon, ale ani jedno s tím nechce hnout. Dá se s tím dělat ještě něco jiného?


Erik | 21.7.2021 23:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ucpaný odpad v kuchyni
Jednou se nám doma v domě v Praze totálně ucpal odpad. Nepomáhalo na to vůbec nic. Hledal jsem rady na internetu a vše jsem vyzkoušel. Prostě to ne a ne odtékat. Bohužel, abych rozdělal odpad, tak to nešlo, protože se jednalo o odpad ve vaně. Musel jsem tak zavolat profesionální firmu, která to měla vyřešené během chvilky. Mají na to speciální vybavení, pomocí kterého byl odpad zase rychle průchozí.

Odpověď
Hana | 23.7.2021 09:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Ucpaný odpad v kuchyni
Jaké to vybavení na to bylo? Jak se jim to povedlo?

Odpověď
Erik | 25.7.2021 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Ucpaný odpad v kuchyni
Tak to přiznám, že jsem to celé kompletně nechal na nich. Dělala to firma https://www.acnkanalizace.cz/ a hotové to bylo mžiku. Opravdu rychle, stačilo jim jen ukázat, kde přesně mám problém.

Odpověď
Nela | 5.4.2023 00:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ucpaný odpad v kuchyni
Já se teda přiznám rovnou, že jsem si s ucpaným opadem v kuchyni naprosto nemohla poradit. Zkoušela jsem snad každou radu co jsem na internetu našla, až jsem teda nakonec vyřešil pán z Prahy https://www.otahodinovymanzel.cz/ Od té doby si ho začínám volat na každou věc, která je třeba moc vysko nebo už to je obtíženčjši

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné