Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Spolehlivé ojeté auto

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Spolehlivé ojeté auto - diskuze na toto téma
Jelikož musím vozit děti od začátku školního orku do 6 km vzdálené školy, kam jezdí opravdu špatně autobusové spoje, tak bych potřebovala koupit spolehlivé ojeté auto, které bude za rozumnou cenu. Poradíte mi, kam se jít podívat?


Vlasta | 22.7.2021 00:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Spolehlivé ojeté auto
Také jsem řešila auto kvůli dojíždění dětí do školy. Ono prostě asi u každého někdy přijde moment, kdy zjistí, že je to potřeba. Na nové auto jsem úplně neměla, ale podařilo se mi koupit dobré auto z programu škoda plus, kde mají prověřená auta s pravidelným servisem.

Odpověď
Anna | 23.7.2021 10:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Spolehlivé ojeté auto
Takže jste koupila jaké auto a za kolik? Jestli to teda není tajemstvím?

Odpověď
Vlasta | 26.7.2021 08:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Já jsem si koupila Octávii s nízkým nájezdem a za dobrou cenu od autorizovaného prodejce vozů programu škoda plus https://www.autoopat.cz/ojete-vozy-skoda/ Byla jsem tam osobně, ale na nabídku se můžete podívat i tady online.

Odpověď
Lenka | 22.7.2021 19:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Spolehlivé ojeté auto
Jestli budete kupovat ojeté, dejte si rozhodně pozor, aby vše proběhlo v pořádku. Zvlášť pokud bude od někoho a ne z bazaru. Doporučuji si o tom přečíst víc tady https://www.vimvic.cz/clanek/evidencni-kontrola-k-cemu-slouzi-a-jaka-je-cena

Odpověď
Vašek | 21.10.2021 15:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Spolehlivé ojeté auto
Vždy jsem měl doma jen naftová auta a tam jsem vždy kupoval aditiva. Myslíte si, že je to potřeba i do benzínového motoru?

Odpověď
Robin | 22.10.2021 02:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Při dnešní kvalitě paliv zcela určitě, pokud chcete, aby váš motor dlouho vydržel a měl pravidelný chod. Já dávám aditiva při každé nádrži, není to moc drahé a pro motor je to pak úplně něco jiného.

Odpověď
Vašek | 23.10.2021 01:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Kupujete nějaké speciální nebo prostě to, co mají na benzínce?

Odpověď
Robin | 25.10.2021 01:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Celkově toho hodně kupuji od značky GS27, která je hojně rozšířena v zahraničí. Mají opravdu kvalitní věci na auto. Kupuji od nich aditivum https://www.halbich.cz/gs27-f9000-traitement-integral/ , které má dvě lahvičky. Jedna patří do benzínu a druhá do oleje. Uvidíte, že se vám i okamžitě sníží spotřeba motoru.

Odpověď
Eliška | 18.9.2022 23:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Velmi mě láká jít si koupit samostatně na https://www.cbdily.cz/ díly Škoda a prostě si vyměňovat věci na autě sama. Ale to by mě k tomu můj muž musel pustit. Neustále mu kladu na srdce, že bych si hrozně ráda vyzkoušela jaké to je něco opravovat. Ale on že to je mužská práce..

Odpověď
Blanka | 22.3.2023 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Potřebovala bych se zeptat, u které pojišťovny se vám podařilo sehnat výhodně pojištění na auto? Kam se podívat?

Odpověď
Magda Horká | 9.1.2022 14:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Spolehlivé ojeté auto
Nevím kde ho koupit, za to moc dobře vím kde ho prodat. S manželem jsme se rozváděli a jemu mělo připadnout auto, což jsem však nechtěla dopustit. Vyhledala jsem si výkup ojetých aut a při první příležitosti to auto prodala. www.zahotove.cz/ splnilo svůj účel. Manžel auto nedostal, došlo pak jen k majetkovému vyrovnání, takže část těch peněz jsem mu musela nechat. Hlavní je, že nedostal to auto.

Odpověď
Vojtěch | 12.3.2022 01:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Spolehlivé ojeté auto
Ojeté auto jsem koupil asi 4 roky zpátky. Chtěl jsem BMW, a tak jsem si ho také koupil. Nafťák s nájezdem 126 tisíc při koupi. Teď má 220 a přijde mi, jako bych nějak přišel o pár koní. Máte zkušenost s dekarbonizací motoru?

Odpověď
Honza | 15.3.2022 00:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Spolehlivé ojeté auto
Já jsem dekarbonizaci dělal, když motor začal vydávat takové zvláštní zvuky při startu, a také mi přišlo, že už to nemá tah a takový výkon. Po dekarbonizaci motoru vodíkem má auto daleko lepší výkon a také daleko lepší spotřebu. Doporučuji to tedy nechat udělat u někoho, kdo to dělá kvalitně a pak také dávat do motoru kvalitní olej.

Odpověď
Vojtěch | 20.3.2022 01:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Kdo dělá dekarbonizaci motoru vodíkem? U koho jste byl?

Odpověď
Honza | 23.3.2022 01:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Jak jsem psal, tak jsem to chtěl mít udělané opravdu dobře, a tak jsem dekarbonizaci nechal dělat u https://www.sherlog.cz/dekarbonizace . Mají na to speciální vybavení. Vyčistí to všechny části motoru a výsledek je poznat hned po provedení.

Odpověď
Marie | 15.1.2024 05:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Já bych nešla do bazaru, ale koukla se na internet. A jestli autům nerozumíš, tak si nech od někoho poradit. Manžel autům naštěstí rozumí, takže nemám strach, že by koupil nějaké špatné. Teď jezdím s volkswagen sharan, kterého koupil od jednoho pána přes bazar https://autobazar.biginzerce.cz/ a jezdí se s ním dobře :-) .

Odpověď
Radek | 13.1.2023 00:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Spolehlivé ojeté auto
Má podle vás cenu jezdit si pro auto do Německa nebo jinak do zahraničí? Nebo už je to pryč a tenhle způsobe nákupu auta se už nevyplatí?

Odpověď
Michal | 13.1.2023 00:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Spolehlivé ojeté auto
Je to risk si takhle někde jet pro auto, protože pak vlastně nemáte jistotu žádnou. Pokud chcete kupovat ojeté auto, tak je lepší vybrat auto z většího bazaru, protože pak máte alespoň nějakou jistotu pro případ, že s autem něco bude z hlediska záruky, ale taky hlavně třeba i původu auta.

Odpověď
Radek | 13.1.2023 00:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
A větším bazarem myslíte co tedy? Můžu se zeptat, kde jste auto vybíral?

Odpověď
Michal | 16.1.2023 06:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
No tak já jsem bral auto v aaa auto https://www.aaaauto.cz/ , protože mě se prostě líbí to, že tam mají vždy několik kusů stejného modelu k výběru. Když vybíráte například vw nebo škodovku, tak jich tam najdete vždy hodně. Já jsem s koupí i celkově autem spokojený.

Odpověď
Blanka | 22.3.2023 23:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Spolehlivé ojeté auto
Potřebovala bych se zeptat, u které pojišťovny se vám podařilo sehnat výhodně pojištění na auto? Kam se podívat?

Odpověď
Jitka | 25.3.2023 02:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Spolehlivé ojeté auto
Ono se to takhle vlastně ani nedá říct. Nabídky pojišťoven se totiž často mění. Pokud chcete sehnat výhodně pojištění na auto, tak doporučím se podívat na online srovnávač pojištění, kde ho můžete porovnat během pár minut a vyřídit online také rychle.

Odpověď
Blanka | 26.3.2023 23:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
A kam přesně? Na jaký srovnávač pojištění bych se měla teda přesně podívat prosím?

Odpověď
Jitka | 27.3.2023 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Spolehlivé ojeté auto
Otevřete si stránky internetového srovnávače pojištění https://www.klik.cz/ Pojištění tam najdete rychle porovnané a sjednáte ho tam také bez problémů výhodně. Za mě se to prostě vyplatí.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné