Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Kytky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kytky - diskuze na toto téma
Dobrý den, ahoj, chtěl bych se zeptat... Hledám info, kde objednák kytku přítelkyni. Máme výročí, ale nebudu doma. Chci, aby jí kytka dorazila domů. No, ale nevím, kde objednat. Říkal jsem si, že tady najdu info. Díky moc všem.


Daniel | 21.7.2021 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Kdo se na toto specializuje, tak je Florea. Mají nejlepší ceny, květiny mají čerstvé a nenakvetlé a je to ověřený eshop. Je to tak dva roky co jsem udělal první objednávku a od té doby si jinde květiny na rozvoz neobjednávám, protože vím, že je na ně spolehnutí.

Odpověď
Mára | 23.7.2021 10:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Taky mám s nimi zkušenost. Co musím vyzdvihnout, tak je ten jejich servis a kvalita květin. Zkušeností mám mraky, ale s nikým tak dobrou. Vyšli mi vždycky vstříc i když jsem přišel se svým požadavkem a naposledy jsem mamince nechal poslat tady tu kytici, protože miluje fialovou barvu, tak toto byla jasná volba www.florea.cz/detail/kytice-100-barvenych-ruzi-abdera-40cm

Odpověď
Leoš | 25.7.2021 19:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Já na ně dostal taky tip, rád svou přitelkyni překvapuji, takže jsem jí nechal od nich nedávno poslat květinovou krabičku. Moc se jí líbila.

Odpověď
Honza | 27.7.2021 19:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Mají výborné recenze a mají i Zlatý certifikát, což svědčí o profesionalitě. Budeme mít s manželkou příští měsíc výročí, takže volba je jasná. Nechám jí určitě od nich poslat kytici, ať ji překvapím.

Odpověď
Daniel | 28.7.2021 20:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kytky
Já jsem manželce minulý měsíc k našemu výročí objednal tu kytici 100 růží https://www.florea.cz/produkty/kytice-100-ruzi-1. No, ona byla nadšená. A já jsem měl radost, že byla šťastná.

Odpověď
Richar | 29.7.2021 18:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kytky
Díval jsem se na jejich stránky, mají akci na kytice o sto růžích ušetříte 25% + 125 Kč za dopravu. Za mě super.

Odpověď
David | 31.7.2021 17:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kytky
A máte zkušenost, jsou růže čerstvé a hlavně jestli vydrží převoz.

Odpověď
Daniel | 2.8.2021 11:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kytky
Objednával jsem od nich květiny několikrát a vždy byly krásné. Žádné zavadlé kousky a konkrétně doporučuju ty květinové krabičky, protože vydrží hrozně dlouho.

Odpověď
David | 4.8.2021 09:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kytky
A domluva probíhá taky dobře ?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné