Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Rychlé hubnutí

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Rychlé hubnutí - diskuze na toto téma
Holky, myslíte, že jde zhubout rychle? Já jsem léto zase jsem to podcenila. Koukala jsem se na tuto možnost https://www.ketodiet.cz/p/4-tydenni-balicek-intense-pro-1-krok/. Máte zkušenosti? Díky moc.


Katka | 31.10.2022 20:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rychlé hubnutí
Nevím jestli je tohle zrovna rozumná cesta ... hubnout rychle. Lepší pomaleji a trvale. Vím o čem mluvím. Dost mi pomohlo, když jsem omezila sladké a začala cvičit.

Odpověď
Majka | 6.11.2022 12:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rychlé hubnutí
Taky bych chtěla cvičit, ale když mi máme fitko tak daleko a hrozně moc času bych trávila ježděním a to úplně nechci :(

Odpověď
Katka | 14.11.2022 19:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rychlé hubnutí
Tak já taky nejezdím do fitka a cvičím jenom doma ;).

Odpověď
Majka | 23.11.2022 15:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Rychlé hubnutí
Nad tím jsem uvažovala taky, že bych si koupila nějaký stroj domů, ale absolutně se neorientuju.

Odpověď
Alex | 31.10.2022 22:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rychlé hubnutí
No já jsem díky ketofit dietě dala dolů 20 kilo. Je to dva roky a váha mi šla ještě o něco dolů. Takže kdo nad tím přemýšlí, tak do toho. Já svého rozhodnutí nelituji a je to pouze o pevné vůli ;).

Odpověď
Lenka | 5.11.2022 18:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rychlé hubnutí
Ty brďo, tak to klobouk dolů. Já se pořád odhodlávám jestli do toho jít. Hlavně se bojím, abych neměla hlad a tělo nestrádalo :(

Odpověď
Alex | 17.11.2022 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rychlé hubnutí
Za zkoušku nic nedáš a ketofit má ta jídla fakt dobrá a hlad jsem teda vůbec neměla. Kolik by si chtěla zhubnout nebo máš nějaký cíl?

Odpověď
Lenka | 4.12.2022 18:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Rychlé hubnutí
Chtěla bych zhubnout aspoň 10 kilo, tak jsem si prošla jejich stránky a vmyslím si, že bych mohla zkusit tady ten program, co myslíš? https://www.ketofit.cz/plan-optimal

Odpověď
Majka | 7.12.2022 05:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rychlé hubnutí
Za ty peníze si můžete koupit třeba takovýhle běžecký pás, na kterém taky zhubnete, ale zdravě ;) https://www.fitham.cz/trinfit-gara-t200

Odpověď
Lenka | 9.3.2023 20:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rychlé hubnutí
Nejlépe se hubne stravou v kombinaci s cvičením. Je to nejlepší a hlavně udržitelná cesta.

Odpověď
Tamara | 21.3.2023 16:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rychlé hubnutí
A to cvičíš doma? Já bych potřebovala zpevnit tělo, ale nemám čas jezdit někam cvičit.

Odpověď
Lenka | 26.3.2023 17:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rychlé hubnutí
Ano, koupila jsem si nějaké stroje domů, abych mohla cvičit, když budu mít čas a nemusela to plánovat ve fitku.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné