Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Kytky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kytky - diskuze na toto téma
Dobrý den, tady určitě najdu štěstí... Potřebuji info, radu. Kde objednám kytku přítelkyni. Máme výročí, ale nebudu doma. Chci, aby jí kytka dorazila domů. No, ale nevím, kde objednat. Říkal jsem si, že tady najdu info. Díky moc všem.


David | 19.8.2021 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Nazdar, hele, super kytky jsou od https://www.florea.cz/. Já tam objednávám hodně často. Mají kytky super, hezká nabídka a kytky jsou hlavně čerstvý. Mají i certifikát kvality. Nevím, pro jakou příležitost chceš, ale moc hezká je ta kytka růží.

Odpověď
Petr | 21.8.2021 17:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Píše, že ji chce na výročí, na což bych řekl že jsou perfektní růže ... kytice růží a taky mám teda dobrou zkušenost s Floreou, protože rozváží po celé Čr a vzhledem ke známostem, které mám ve více městech, tak se mi tyto služby vždycky hodily.

Odpověď
Denis | 3.9.2021 08:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Já jsem dřív chodil pro kytky do květinářství. Ale co jsem narazil na florea, tak objednávám výhradně tam. Tam jsou sobří. Rychlý doručený, doručujou všude a hlavně mají krásný kytky! Však na ně taky mají certifikát...

Odpověď
Adam | 3.9.2021 18:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kytky
Když bych chtěl navázat nějakou jinou kytici než mají na stránkách tak nevíte jestli to je možné ?

Odpověď
KubaH | 16.9.2021 18:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Já jsem si teda vždycky vybral z té nabídky, co má florea na stránkách, ale vím, že oni nemají problém udělat kytku na přání :) Takže jo...

Odpověď
Kryštof | 26.9.2021 20:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kytky
Jojo, já jsem tam objednával minule a právě jsem si kytky nechal dělat na přání a nebyl jediný problém... Ta florea je to super.

Odpověď
Andreas | 4.10.2021 14:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Na kolik ta doprava vyjde ? Vyplatí se to ?

Odpověď
Jiřin | 5.10.2021 11:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kytky
Florea doručuje zdarma, když máš objednávku nad 1500. No a když ne, tak ta cena rozvozu je kolem 150 korun :)

Odpověď
Andreas | 7.10.2021 19:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kytky
Tak to je hodně slušné. ještě se zeptám jak to funguje s těmi vzkazy ?

Odpověď
Tomáš | 16.10.2021 21:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kytky
Jojo, ta cena rozvozu je fakt bombastická. Ale já jsem měl vždycky větší objednávku, čili já jsem měl od florea rozvoz zdarma.

Odpověď
Zdeněk | 17.10.2021 08:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Já jsem se do 1500 kč nedostal, ale jako musím říct, že 150 za rozvoz mě fakt nepoloží. Naopak si myslím, že je to fakt super, když posílám kytky mamce na druhou stranu republiky.

Odpověď
Vašek | 1.11.2021 08:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Hele, jako dovoz za 150 se vyplatí v každým případě. Takový peníze bych vůbec neřešil :)

Odpověď
Michal | 16.11.2021 13:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Já jsem spokojenej hlavně s jejich nabídkou, cenou a kvalitou kytek. Takže i případná cena za rozvoz je ideální.

Odpověď
Klára | 27.3.2022 17:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kytky
Co umělé tulipány ? Nevíte, kde bych je sehnala ?

Odpověď
Romča | 12.4.2022 13:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kytky
Já mám umělé tulipány tady z toho eshopu www.e-utulnydomov.cz tak se zkus podívat jestli je ještě mají :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné