Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pondělí 22. října 2018, svátek má Sabina, zítra Teodor
Vyhledávání

Diskuse - Skluzavka na zahrádku

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Skluzavka na zahrádku - diskuze na toto téma
Dobrý den, manžel vyrobil dětem pískoviště, a říkal, že by tam dal i skluzavku, máte doma někdo skluzavku, která může být venku celoročně a vydrží to?

Patrik | 4.5.2017 20:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Skluzavka na zahrádku
Já jsem koupil tuto skluzavku www.jungle-gym.cz/Skluzavky/Jungle-Gym-skluzavka-cervena-dlouha-s-pripojkou-pro-vodu, je celoročně na zahradě na slunci i mrazu a nepozoruji na ni žádné změny barvy nebo tak

Odpověď
Daniel | 5.5.2017 16:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Skluzavka na zahrádku
Tak jestli vydrží slunce i mráz, tak to musí být velice kvalitní plast, to už se jen tak nevidí

Odpověď
Patrik | 7.5.2017 14:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Skluzavka na zahrádku
Je to z dobrého plastu, vůbec nic to právě nedělá a jsem za to rád, nebavilo by mě to pořád skovávat a vytahovat

Odpověď
Romana55 | 15.5.2017 18:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Skluzavka na zahrádku
my koupili úplně tu obyčejnou skluzavku, to stačí. Za pár kaček zde. https://www.tipa.eu/cz/skluzavka-detska-buddy-toys-kubu-bot-2130/d-158261/

Odpověď
Ria Brno | 18.6.2017 16:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Skluzavka na zahrádku
můj manžel pískoviště nevyráběl, zakoupili jsme tohle, jen jsme přivezli písek. Je to pískovište s lavičkami. Z laviček jednoduchým složením vytvoříte poklop pískoviště, je to vyrobeno z borovicového dřeva. Za 1790 Kč se to dá.

Odpověď
Daniela | 27.8.2017 18:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Skluzavka na zahrádku
Dobrý den, dobrou alternativou je vodní skluzavka. Máte ji venku jen v létě, dá se podle potřeby nafouknout a vyfouknout, takže ji můžete snadno uklidit, a děti se na ní pořádně vyřádí. My máme tuhle - https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/klouzacky-skluzavky/bestway-vodni-skluzavka-dllm2 - a rozhodně doporučuji :)

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.