Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Chlap motorkář

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Chlap motorkář - diskuze na toto téma
Chlap bude mít narozeniny. Je to vášnivej motorkář a já bych mu chtěla koupit něco, co k té motorce ocení. Máte doma motorkáře? Co by ocenili? Co třeba nějakou moto kosmetiku?


Market | 2.9.2021 07:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chlap motorkář
Můj chlap používá tuto sadu na ošetření motorky https://www.nanosilver.cz/Sada-MOTO-pece-pro-motorku-i-jezdce. Ale tak mě napadá, co třeba nějaký oblečení na motorku?

Odpověď
Alenka | 15.10.2021 20:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chlap motorkář
Co mu nechat udělat tématické tričko s potiskem ? :) To si myslím, že se víc než nabízí vzhledem k jeho koníčku.

Odpověď
Mirka | 3.9.2021 08:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chlap motorkář
Je, díky moc. To by šlo :) I to oblečení :) Musím na ten nanosilver.cz mrknout a objednat to. Kdy to přijde?

Odpověď
Market | 3.9.2021 08:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chlap motorkář
Hele, snad do dvou dnů. Já jsem problém teda neměla :)

Odpověď
Dominika | 3.10.2021 16:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chlap motorkář
Hele a je s ní spokojený? Já hledám dárek pro chlapa a tahle péče o motorku by byla super.

Odpověď
Laura | 16.10.2021 16:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chlap motorkář
Tak to není vůbec špatný nápad ! Akorát se musím mrknout kde ho nechám udělat a jaký nápis na triko nebo mikinu dát.

Odpověď
Renata | 25.10.2021 10:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Chlap motorkář
Holky poradila byste mi prosím některá dárek pod stromeček pro chlapa motorkáře? Budou to naše první Vánoce, jsem s ním teprve půl roku a chtěla bych mu udělat radost…

Odpověď
Karel | 26.10.2021 18:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Chlap motorkář
Jestli mu chcete udělat radost, tak mu hlavně nekupujte žádné pitomé doplňky na motorku. Kupte mu něco praktického, třeba sadu na čištění nebo údržbu, něco, co mu udělá takhle radost.

Odpověď
Renata | 27.10.2021 02:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Chlap motorkář
Aha a můžete mi doporučit i něco konkrétního?

Odpověď
Karel | 28.10.2021 17:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Chlap motorkář
Kdybych měl mluvit za sebe a své zkušenosti, tak doporučím https://www.halbich.cz/gs27-instant-wash-wax-500ml/ . Celkově se podívejte na kosmetiku od značky GS27, která je opravdu kvalitní.

Odpověď
Alenka | 2.11.2021 22:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Chlap motorkář
Kde dělají potisky na míru, tak je fajntricko.cz

Odpověď
Renata | 16.12.2021 06:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chlap motorkář
Z mé zkušenosti… Nekupujte mu nic na motorku. Vykašlete se na to, že je motorkář. V garáži a dílně všechno má. Leda že byste ho chtěla připravit o překvapení. To se ho pak zeptejte. Já mám ráda módu, hlavně třeba dámské legíny od https://www.extraleginy.cz/290-damske-leginy a taky bych po manželovi nechtěla, aby mi kupoval hadříky. :) Navíc on sám mi to kdysi řekl, že tomu moc nerozumím (což je pravda :D), tak ať to nechám na něm. :D

Odpověď
Lucie | 17.6.2022 02:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chlap motorkář
Mám doma chlapa motorkáře, pro kterého motorka znamená opravdu hodně. Má doma silný stroj, ale naštěstí to má v hlavě v pořádku a jezdí bezpečně. Chtěla bych mu udělat radost na narozeniny a pořídit mu něco na motorku. Napadlo mě, jestli se dá koupit nějaký alarm? Stává mu to hodně venku, a tak by se mu to mohlo hodit.

Odpověď
Lukáš | 20.6.2022 00:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chlap motorkář
Alarm se na motorku určitě pořídit dá, dává se to na kotoučovou brzdu a v případě, že s motorkou někdo začne manipulovat, tak se to rozhouká. Lepší je ale vyhledávací zařízení do motorky, protože alarm se dá jednoduše odstavit.

Odpověď
Lucie | 22.6.2022 10:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Chlap motorkář
Jaké vyhledávací zařízení na motorku myslíte? Jaké se dá pořídit?

Odpověď
Lukáš | 23.6.2022 02:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Chlap motorkář
Já mám doma drahou motorku, o kterou pečuji opravdu hodně, a tak by mě krádež dost mrzela. Proto jsem si zařídil vyhledávací zařízení od https://www.sherlog.cz/motocykly . Používají k vyhledávání vlastní rádiovou jednotku, která je nezarušitelná, proto ji zloděj nedokáže nijak odstavit a operační centrum dokáže motorku najít, i kdyby ji někdo zavřel do odstíněného kontejneru.

Odpověď
Amanda | 19.11.2022 12:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chlap motorkář
Ahoj já mám doma také chlapa drsňáka motorkáře a hledám pro něj nějaký dáreček pod stromeček.Poradíte mi někdo?

Odpověď
Dita | 22.11.2022 15:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chlap motorkář
Ze své zkušenosti bych ti doporučila pro manžela nějaké pálivé chilli mash.Je to pro opravdové chlapy.

Odpověď
Amanda | 26.11.2022 06:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Chlap motorkář
Sice mi to nic neříká,jelikož nejsem nějaký velký fanoušek chilli,ale ráda to pro manžela koupím.Můžeš mi poradit kde se takové věci kupují?Předem děkuji

Odpověď
Díta | 29.11.2022 15:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Chlap motorkář
Tady ti posílám odkaz a máš tam o tom vše napsané https://www.thechillidoctor.cz/9x-chilli-mash-ochutnavkova-chilli-sada-e6947.htm Uvidíš,že manžel bude nadšený.Docela dost to pálí.

Odpověď
Katka | 28.2.2023 12:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chlap motorkář
Pokud je váš manžel motorkář, tak mu kupte něco, co se týká jeho vášně. Já mám doma dva, takže jsem zvyklá vybírat dárky z této oblasti. Před nedávnem jsem se rozhodla koupit manželovi a synovi nové motooblečení na internetových stránkách https://www.bohemiabike.cz/motoobleceni/. Vybrala jsem kvalitní značkové oblečení, které je bude chránit při jízdě na motorce.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné