Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Zimní pneumatiky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Zimní pneumatiky - diskuze na toto téma
Holky poradíte kde na internetu objednat zimní pneumatiky? Nemáte zkušenost s nějakým e-shopem?


Alice | 23.9.2021 21:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zimní pneumatiky
Ahoj, já jsem nové pneumatiky objednávala minulý měsíc na e-shopu pneumatiky.cz. Za mě doporučuji, perfektní komunikace, doručení taky bez potíží.

Odpověď
Stáňa | 26.9.2021 00:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zimní pneumatiky
Jaké pneumatiky jste prosím konkrétně objednávala? Potřebuji trochu inspirace, moc tomu sama nerozumím :D

Odpověď
Alice | 29.9.2021 00:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zimní pneumatiky

Odpověď
Lenka | 22.10.2021 17:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zimní pneumatiky
Také máme pneu z eshopu pneumatiky.cz, objednávali jsem letní i zimní! Za mě super, že je měli skladem!

Odpověď
Veronka | 1.11.2021 10:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zimní pneumatiky
Docela mě zaujali ty celoroční pneumatiky, nemáte s nimi někdo zkušenost?

Odpověď
Tomáš | 3.11.2021 09:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zimní pneumatiky
Manželká má celoroční a za mě super,nemusíme řešit uložení sezónních gum a rozhodně na ježdění po městě jsou vyhovující. Máme konkrétně tyto https://www.pneumatiky.cz/nokian-seasonproof-205-60-r16-96-v-xl-celorocni-pneumatiky-t431395-t1

Odpověď
Pája | 10.11.2021 16:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zimní pneumatiky
Ahoj, popravdě náš technik nám pneumatiky kupuje sám. Jenom nám v podstatě oznámí jaké koupil, jaký mají dezén a kolik nás budou stát. Ví, že tolik nejezdíme a že nepotřebujeme super drahé a také výborné pneumatiky. Pak nám je i uskladní za symbolický peníz. Takhle to máme nasmlouvané i s místním železářstvím https://www.kutilmarket.cz/zelezarstvi/ .

Odpověď
Honza | 14.2.2022 15:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zimní pneumatiky
Máme doma nové auto. Tedy nové ojeté auto, které jsem s manželkou našel v pěkném stavu. Potřebuji tam však koupit druhu sadu kol. Chci se zeptat i z hlediska pneu, ale hlavně z hlediska kol. Jak vybrat nová kola na auto? Kvalitní kola?

Odpověď
Radim | 16.2.2022 23:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zimní pneumatiky
Víte jaký rozměr kol potřebujete vybírat? Pokud ne, tak se podívejte do velkého techničáku, kde najdete správný rozměr kol. Na jaké auto? Já jsem našel obchod, kde jsem kola objednával, kde mají i konfigurátor. Tam si můžete nahrát přímo fotku svého auta a přirovnávat si tam různá kola. Opravdu hodně mi to s výběrem pomohlo. Koupil jsem krásná značková kola RSW RACING

Odpověď
Honza | 20.2.2022 23:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zimní pneumatiky
Jestli jste si to mohl přirovnat na fotku svého auta, tak to je hodně dobré. Kde to mají takto?

Odpověď
Radim | 22.2.2022 22:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Zimní pneumatiky
Kvalitní kola a konfigurátor jsem našel na stránkách obchodu https://www.aluapneu.cz/alu-kola/ Je to jednoduché, takže si během pár minut můžete začít porovnávat různá kola na své auto. Mají tam opravdu kvalitní modely od známých značek.

Odpověď
Eva | 11.1.2024 23:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zimní pneumatiky
Byl by tu někdo ochotný mi poradit, jaké vybrat prosím ojeté auto s rozpočtem tak do 250 tisíc korun?

Odpověď
David | 17.1.2024 06:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zimní pneumatiky
Hele tak za to už jste schopná koupit slušné auto. Jen je potřeba držet se nohama na zemi a vybrat za to odpovídající auto a ne kupovat třeba hodně jeté BMW. Jestli máte tento rozpočet, tak bych doporučil mrknout na pobočku autobazaru AAA auto, tam najdete prověřená auta za slušnou cenu

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné