Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Sada do kuchyně

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Sada do kuchyně - diskuze na toto téma
Zdravím, nemáte tip kde koupit sadu/stojánek do kuchyně - na jar, kartáček ..? Obešla jsem pár obchodů, alke na nic hezkého jsem nenarazila, díky.


Mirka | 3.10.2021 21:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sada do kuchyně
Ahoj, mrkni na bakly.cz mají tam krásné sady od značky Zone.

Odpověď
Jitka | 5.10.2021 23:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sada do kuchyně
Moc díky, fakt super e-shop s velkým výběrem :) A sady do kuchyně jsou super, hned jsem si jednu objednala.

Odpověď
Simona | 11.10.2021 20:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sada do kuchyně
Holky, taky na Bakly nakupuju, mají velký výběr a fakt pěkné věci. Mám od nich ručníky a předložky v koupelně, dekorace a talíře.

Odpověď
Kamila | 20.10.2021 17:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sada do kuchyně
Holky, Bakly je super - před půl rokem jsme se s přítelem zařizovali a nakoupili tam půlku bytu :) Myslím tím dekorace, ručníky, talíře, nádobí ... Mají fakt velký výběr a věci krásné, takže eshop doporučuji!

Odpověď
Nikča | 25.10.2022 12:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sada do kuchyně
Mám od nich hlavně sklenice a jídelní servis a rozhodně to za to stojí si připlatit a mít doma kvalitní vybavení.

Odpověď
Denisa | 12.11.2022 19:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sada do kuchyně
No já bych chtěla taťkovi pořídit tady tu sadu skleniček, tak doufám, že z toho bude mít radost https://www.bakly.cz/lyngby-glas-sklenice-na-rum-juvel-29cl-sada-6-ks-916182

Odpověď
Janča | 31.5.2023 15:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sada do kuchyně
Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat, třeba mi někdo dokáže poradit. Už několik let si chci otevřít vlastní veganské bistro. Něco takového u nás ve městě žalostně chybí. Konečně se mi povedlo sehnat prostor, ale teď nevím kde nakoupit všechno potřebné gastro zařízení. Brouzdala jsem různě po internetu a nejsolidněji zatím vypadá tato firma - https://www.atfornax.cz/ Nemá s nimi někdo z vás náhodou zkušenost? Díky. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné