Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Svačinky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Svačinky - diskuze na toto téma
Dobrý den, poradíte dobrou svačinku na cesty? Co se Vám osvědčilo?


Barbora | 17.10.2021 14:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svačinky
Ahoj, my jsme si oblíbili ovocné kapsičky Sunar. Jsou v praktickém balení, mají výborné složení a neobsahují konzervační látky.

Odpověď
Eva | 22.10.2021 21:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svačinky
Holky a není to samej cukr a chemie ty kapsičky?

Odpověď
Barbora | 24.10.2021 11:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svačinky
Právěže ne, když koupíte Sunar - ten má výborné složení. Tady najdete víc informací https://www.sunar.cz/nase-produkty?kategorie=prikrmy-do-rucicky

Odpověď
Eva | 26.10.2021 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Svačinky
Aha, tak díky za doporučení :) Netušila jsem, že mají i BIO a tak dobré složení a jsou bez přidaného cukru.

Odpověď
Lída | 21.10.2021 17:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svačinky
Ovocné kapsičky jsou super, taky je kupujeme - dětem moc chutnají.

Odpověď
Vanda | 16.11.2021 19:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svačinky
Velmi ráda mlsám sušené ovoce jako skvělou svačinku , kupované sušené ovoce je často sířené. Uvítám prosím tip na kvalitní a nesiřené.

Odpověď
Erika | 18.11.2021 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svačinky
Kamarádka mi nedávno poradila Svět plodů. Díky šetrnému sušení je plné vitamínů a minerálů. Ovoce není sířené, což je super. Síření způsobuje alergii a hlavně není vhodné pro děti.

Odpověď
Vanda | 22.11.2021 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svačinky
Skvělý tip, neznám jejich produkty, ale sušený ananas a mango mám nejraději. Určitě vyzkouším.

Odpověď
Katrin | 24.11.2021 11:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svačinky
Na jejich www.svetplodu.cz jsem se dočetla, že ovoce suší perfektně zralé, takže si zachovává plnou chuť.

Odpověď
Blanka | 25.11.2021 08:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svačinky
Sušené ovoce taky ráda pojídám, takový ananas nebo banán v jogurtu, to je pro mě super pochoutka.

Odpověď
Hanka | 20.1.2022 22:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svačinky
Dáváte dětem příkrmy v bio kvalitě ? Ještě s nimi zkušenost nemám ani nevím od koho je budu kupovat, ale blíží se nám čas příkrmů, tak se snažím zjistit od koho je dobré tady ta hotová jídla kupovat ?

Odpověď
Andrejka | 29.10.2022 17:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svačinky
Jediné co kupuju jsou kozí kašičky, protože se mi líbí to složení a malé moc chutnají respektive té borůvkové, té se může ujíst https://www.nase-mleko.cz/zbozi/kozi-kase-vicezrnna-s-boruvkami-225-g-od-6-mesice/.

Odpověď
Laura | 4.11.2022 20:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svačinky
Když jsme doma, tak valí tady ty kašičky https://www.mall.cz/detske-mlecne-kase/sunarka-ovocna-kasicka-mlecna-3x225g a když někam jedeme, tak ty kapsičky :)

Odpověď
Emili | 5.11.2022 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svačinky
Jejich kapsičky i ty příkrmy jsou na cesty super. My když někam nejedeme, třeba na dýl, mám s sebou hlavně Sunar příkrmy, protože vím, že děti se kvalitně a chutně nají a nemusím řešit, co a kdy budu vařit.

Odpověď
Terka | 27.12.2022 23:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svačinky
My je teda máme po ruce pořád. Jsou super, pro děti ideálka. A navíc chutnají. Sem tam je slupnu i já :D

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné