Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Jodina

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Jodina - diskuze na toto téma
Jste ve špatné finanční situaci, nemůžete splácet měsíční platby, dluhy, spotřebitelské půjčky, hrozí vám exekuce nebo již máte exekuci, pomůžeme vám Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu přinést nejvýhodnější řešení na jeho obtížnou finanční situaci. Nabízíme krátkodobé půjčky, například na několik měsíců, ale i dlouhodobé. pro více informací mě kontaktujte na adrese: jodina@email.cz


Helcova | 17.1.2022 06:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rychlá a spolehlivá nabídka
Jednotlivci Nabízím půjčku ve výši 5 000 až 5 000 000 Kč všem lidem, kteří ji mohou splatit s úrokovou sazbou 2% z jakékoli požadované částky. Dělám to v terénu - Půjčka na párty - Finanční financování - hypotéka - Investiční úvěr - Půjčka na auto - Konsolidace dluhu - splácení úvěru - Osobní půjčka - Zasekli jste se Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat. Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy. Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420723691859

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné