| Podlaha - diskuze na toto téma |
Ahoj, jaký tip podlahy máte? Hledám doporučení. Zrova děláme reko bytu a tohle je na pořadu dne. Díky moc.
Klára | 30.10.2021 18:53 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaAhoj, my jsme koupili podlahu od https://www.efatra.cz/podlahy/. Je to tip SILVERO a s výběrem jsme moc spokojeni. Doporučuju.
Odpověď Lili | 31.10.2021 17:12 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaDíky moc. Já jsem už byla zoufalá. Je hodně prodejců a výrobců a nemohli jsme si vybrat. Na efatra.cz jsem se už dívala a nabídka dekorů je super.
Odpověď Lenka | 7.11.2021 00:04 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaMáte tu někdo zkušenost s výběre vinylové podlahy? Dokážete mi poradit? jak vybrat kvalitní podlahu? Odpověď Petr | 8.11.2021 23:25 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: PodlahaMáte podlahové topení? Pokud ano, tak se musí vybírat podlaha vhodná na tento způsob vytápění. Máte nějaký požadavek na výšku podlahy? Odpověď Lenka | 10.11.2021 00:37 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Re: PodlahaTo jsem třeba vůbec nevěděla, že se musí vybírat podlaha podle toho, jestli je na podlahové topení nebo ne. Podlahové topení máme... To má potom ta podlaha nějaké speciální označení? Odpověď Petr | 12.11.2021 13:43 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: Re: Re: PodlahaOno to právě neví hodně lidí, a potom lituje toho co si vyberou. Já jsem kupoval vinylovou podlahu vhodnou na podlahové topení https://www.nejlepsipodlahy.eu/premium-click-vinylova-podlaha-sacasa/premium-plovouci-vinylova-zamkova-spc-podlaha-sacasa--dekor-country-oak/ Vypadá dobře a je velmi jednoduchá na pokládku díky systému nacvakávání do sebe Podívejte se určitě i na https://www.instagram.com/marell_nejlepsipodlahy.eu/ Odpověď Patty | 26.11.2021 13:42 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaAhoj, má tento tip podlahy více dekorů?
Odpověď Hanka | 30.11.2021 18:12 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaAhoj. My se na nové podlahy chystáme příští rok. Dlouho jsme si říkali, že půjdeme do laminátu, ale nakonec nás mnohem víc zaujaly vinylové podlahy. Hlavně třeba ty, co mají na https://www.vesna.cz/vinylove-podlahy takže to vypadá, že spíš půjdeme do vinylu. Nedávno jsem to viděla doma u známých a je to mnohem lepší než klasická plovoučka. Navíc se to prý i lépe udržuje, což je celkem velké plus. Odpověď Domča | 1.12.2021 23:19 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaNo a vybrala sis podlahu od fatrafloor? My máme od nich SILVERO a jsme spokojeni moc.
Odpověď Andrea | 29.12.2021 19:22 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaAno ano. V tom je ta podlaha super… Můžeš si zvolit a výběr těch děkorů mají fakt široký.
Odpověď Miška | 1.1.2022 21:57 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaAno. My jsme do celého bytu zvolili podlahu https://www.fatrafloor.cz/produkty/vinylove-dilce/vinylove-dilce-thermofix/. A jsem ráda. Hodně jsem porovnávali a tahle podlaha nám vyšla nejlíp.
Odpověď Jana | 31.1.2022 00:50 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaDobrý den, při rekonstrukci jsme se také rozhodli vyměnit starou podlahu. Do té doby jsme měli doma pouze plovoucí podlahu, která se moc neosvědčila. Šlo nám hlavně o kvalitu a jednoduchou údržbu, takže jsme vsadili na vinylovou podlahu, která je navíc i poměrně levná. S jejím výběrem nám poradili tady: https://www.kutilmarket.cz/kategorie/podlahy-a-obklady-927/, kde si můžete prohlédnout i různé motivy. Odpověď Eva Novotná | 30.6.2022 09:44 | Souhlasím | Nesouhlasím | Re: PodlahaKdyž si do domácnosti pořídíte luxusní podlahu a nebo jen nějakou za pár stovek za metr, tak nezapomínejte na to, že údržba podlah www.udrzbapodlahpraha.cz/ se nesmí podcenit v žádném případě. Měla jsem kamaráda, který o ni 3 roky nepečeoval a poté museli přijít lidé z podlahářství.
Odpověď Terka | 2.9.2022 15:23 | Souhlasím | Nesouhlasím | PodlahaNo, tak tuto otázku se teď také chystám řešit. Rádi bychom ještě během tohoto měsíce udělali v celém bytě nové podlahy. Upřímně nemám v tom pořád jasno. Každopádně co se dodavatele podlah týče, tak už jasno mám. Dostala jsem nezávisle na sobě několik doporučení na https://www.supellex.cz/podlahy/ takže si podlahy asi koupíme u nich. Odpověď |

