Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Má doma někdo rustikální ložnici?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Má doma někdo rustikální ložnici? - diskuze na toto téma
Má doma někdo rustikální ložnici? dá se to normálně koupit? nebo musí být na míru?


Milada | 11.6.2017 21:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Má doma někdo rustikální ložnici?
Já jsem ji s manželem sháněla strašně dlouho a nakonec jsem ji objednala po internetu z tohoto obchodu https://www.nabytek-aldo.cz/rustikalni-nabytek-x2s12167, mají je za dobré peníze a kvalitně provedené

Odpověď
Marta | 12.6.2017 09:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Má doma někdo rustikální ložnici?
Jsou opravdu moc krásné a hlavně teda za fakt dobré peníze

Odpověď
Katka | 13.6.2017 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Má doma někdo rustikální ložnici?
Já jsem se dívala na ten koupelnová nábytek, je to opravdu moc dobře řešené, asi si koupím, hned co mi přijde výplata

Odpověď
LissaTerry | 13.9.2017 14:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Má doma někdo rustikální ložnici?
Můžeš poslat fotky? dost by mě to zajimalo :) plánuji něco podobného a scháním inspiraci a recenze, kde se dá.

Odpověď
Zdenka N. | 2.5.2020 16:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Má doma někdo rustikální ložnici?
Ahoj, znáš Pinterest? www.cz.pinterest.com/ Je tam spousta fotek pro inspiraci na všechno možné od dortů, svateb, dekorací až po interiéry. Rychle jsem to proběhla a rustikální ložnice tam jsou taky, hned bych si jednu takovou pořídila, kdybysme neměli rok starou novostavbu s moderním nábytkem :D Ale jak se ptáš na povlečení, tak to ti můžu poradit - myslím, že se do rustikální ložnice hodí kromě obyčejné bavlny taky flanel, do saténu bych asi nešla :) hezké vzory mají např. tady: www.lador.cz/cs/9-lozni-povleceni, dokázala bych si ho ale představit i jednobarevné, nebo decentní s jemnými kvítky na okrajích. Škoda že se mi fotky ostatních se mi v této diskusi nezobrazují,ráda bych se podívala :)

Odpověď
Luuverinka12 | 28.9.2017 18:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Má doma někdo rustikální ložnici?
Známá teď dokončuje, tak bych se ti pak na ty fotky zeptala ;)

Odpověď
SiDDney | 28.9.2017 22:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Má doma někdo rustikální ložnici?
Brala nábytek někde v ochodě? Případně kdde prosím?

Odpověď
Re-Rebecca | 29.9.2017 09:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Má doma někdo rustikální ložnici?
Já mám od interiery4u.cz, není to obchod, ale studio. Ale nábytek je opravdu podle mých představ.

Odpověď
Zdenka | 25.6.2019 17:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Má doma někdo rustikální ložnici?
Holky, měla bych dotaz. Jaké vybíráte do ložnice povlečení? Tím myslím jaký materiál máte nejradši? Zrovna totiž vybírám nějaké nové a docela mě zaujalo třeba toto povlečení https://www.kvalitex.cz/povleceni-provence/ Nezkoušela jste ho některá? Díky moc.

Odpověď
KamSsa1 . | 19.9.2019 23:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Má doma někdo rustikální ložnici?
Ahoj, my jsme se před nedávnem díky https://www.coolnajem.cz/ konečně přestěhovali do vlastního,a tak bychom si ložnici taky rádi zařidili do rustikálního stylu, protože se nám hrozně moc líbí. Kdyby někdo náhodou měl tip, kde vše pořídit,tak určitě napiště.

Odpověď
Pelkomějka | 27.7.2020 00:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Má doma někdo rustikální ložnici?
Já jsem si do své ložnice pořizovala nedávno nový nábytek a tak vám sem nesu nějaké ty informace. Pořizovala jsem si ho z https://www.hmnabytek.cz/loznice/ a osobně tedy musím říct, že na to kolik to stálo, to bylo opravdu skvěle kvalitní. Jediné co bych vytkla byla pošta, ale za to oni nemohou :-)

Odpověď
Eva | 11.2.2022 14:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Má doma někdo rustikální ložnici?
Když jsme s manželem přemýšleli, do jakého stylu při rekonstrukci půjdeme, zvolili jsme nakonec rustikální styl. Máme oba rádi dřevo a naprosto našeho rozhodnutí nelitujeme. Nicméně, na trhu je toho tolik, takže jsme nechtěli riskovat a raději jsme zvolili interiérové studio www.pwinterier.cz/, které nám pomohlo stylově zařídit náš domov. Rekonstrukce proběhla už před několika lety a stále nemůžeme uvěřit v úžasnou práci designérů.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné